reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Serdecznie witam nowe mamusie[emoji5]
U mnie kiepsko. Synek chyba zarazil sie ode mnie jelitowka. Wczoraj wieczorem zwymiotowal w samochodzie. Caly fotelik, wszystko do prania. W nocy nie wymiotowal, ale spal bardzo niespokojnie. W dodatku balam sie, ze bedzie wymiotowal i sie tym zadlawi, wiec nie moglam spac z tego stresu.. Dzisiaj ma biegunke lekka. Mam nadzieje, ze szybko mu przejdzie.
U mnie dopiero poludnie ale Wam zycze milego, spokojnego niedzielnego wieczoru[emoji5]
Biedactwo :( Zdrówka dla syna
 
reklama
Ehh..dziewczyny. Od czwartku z przerwami boli mnie dół brzucha. Przestaje jak leże. Porażka. Całą ciążę spędze w łóżku. Dobrze że syn rozumny wie że mama musi odpoczywać. Pierwszą też praktycznie "przeleżałam" tyle że z braku sił( nudności do końca 6 miesiąca), bolał mnie brzuch ale tylko jak się już zmobilizowałam gdzieś iść a to była rzadkość. Zazdroszczę wszystkim dziewczynom kwitnącym w ciązy!
 
reklama
Cześć dziewczyny, czy Waszym dzieciom też zdarzają się kolki, mój sześciolatek dzisiaj powiedział że ma kolke najpierw z prawej strony później lekko powyżej pepka, wcześniej też dwa razy jakieś dwa tygodnie temu o tym wspomniał. Mowi że zaraz mu przechodzi. Myślicie że może to być od jedzenia np. dzisiaj pizzy, jakaś kolja jelitowa? Trochę się martwie.
 
Do góry