reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Może to jednak były jelita albo tak jak Destino pisze, ruchy są nieregularne. A kiedy następna wizyta?

Dziewczynki, szybkie pytanie: getry ciążowe kupuje się w swoim rozmiarze, czy większe? To moja pierwsza ciąża i nie wiem, czy mi tyłek urośnie. :D Do tej pory nic nie przytyłam. Jak ktoś nie ma tendencji do tycia, to tyłek i tak rośnie?
Ja całą ciążę nosilam w swoim rozmiarze
Mamy tutaj już taki wątek,ale podejrzewam że i tam powstanie i będzie można wrzucać zdjęcia z twarzami [emoji6]

Link do: Domki dla maluchów


Z tego co widzę to już można tworzyć zamknięty.

@Adeline89 sie zajmuje zamkniętym wątkiem ;-)
 
reklama
Kochana najlepsze jest płukanie zatok / nosa, kup sobie w aptece najlepiej „sinus rinse” butelke i kilkanaście saszetek, a jak nie będzie to coś typu irigasin, nie jest to przyjemne ale nie jest tez straszne a katar przejdzie migiem! Pamiętaj tylko żeby nie wychodzić na zewnątrz minimum 2h po wykonaniu. Ja cierpię na przewlekłe zapalenie zatok i mój nos jak tylko jest zatkany to tylko to mi pomaga. W poprzedniej ciąży na samym początku złapałam takie zapalenie ze wydawałoby się ze nie da się nic bez antybiotyku, lekarz tez był pewien a jednak postanowiłam wypróbować tych moich plukan i to był strzał w dziesiątkę. Po kilku dniach nie było śladu po ogromnym zapaleniu zatok
Można irigasin? Ostatnio się tym leczyłam i było super. Jestem pod gabinetem to od razu zapytam. Dzidzia nie chce współpracować zbytnio i się odwrócić poprawnie, więc czekam bo mam za pusty pęcherz, a chce mi się siku.... Ale ważne że rośnie i już wzrostem jest 1 dzień do przodu ❤️
 
@aga6 tak wiem, ale mi się już pokazał że można tworzyć tematy [emoji16]
Screenshot_20180911-104412.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180911-104412.jpg
    Screenshot_20180911-104412.jpg
    38,2 KB · Wyświetleń: 218
Sluchajcie, w czwartek mam wizyte i nie daje mi jedna rzecz spokoju - na prenatalnych (12+3) lekarz z pelnym przekonaniem stwierdzil, ze bedziemy mieli coreczke - ja od poczatku ciazy, czulam jednak chlopaka :laugh2: Pozniej oczywiscie zglupialam, nie wiem teraz, co bedzie - i tak i tak bedziemy zadowoleni, jendak zaskoczona bylam, ze lekarz tak wczesnie, byl tak pewny - sam z siebie mnie poinformowal o plci malenstwa.

Ale chodzi o to, czy mozna z taka pewnoscia juz w 12 tygodniu stwierdzic, ze to na bank dziewczynka? Czy to nie jest tak, ze we wczesnej ciazy latwiej jest stwierdzic chlopca? Czy w tej chwili te urzadzenia do USG sa takie nowoczesne, ze na prawde mozna byc pewnym?

Nie wiem, czy mam sie rozgladac za niebieskimi czy rozowymi rzeczami :laugh2::laugh2::laugh2:
Nie wiem czemu ale tez wewnetrznie jeszcze nie jestem do konca przekonana, na nic sie nie nastawilam jesli chodzi o plec i niemoge sie baaardzo doczekac czwartku, kiedy to moja gin tam zajrzy i mam nadzieje, ze cos powie :D

Mialyscie moze tak we wczesniejszch ciazach (tych, co byly dosc niedawno - badane na nowoczesnym sprzecie), ze zmienialy sie twierdzenia dotczace plci?
Ja mam taki sam dylemat. W 9tc lekarz powiedział mi płeć i nie wiem co o tym myśleć.

Miałam mieć wczoraj wynik testu PAPPA. Dziś poszłam na wyniki i po odbiór i nie ma. W czwartek mam usg genetyczne i nie wiem co robić. Niby jutro ma mi dac pani z laboratorium znać czemu ich nie ma. Nie wiem czy uda mi się do czwartku nowe zrobić jeśli z tymi coś nie tak. I ciekawe czy lekarz będzie chciał wyniki zrobione tydzień wcześniej.

Mój synek zaczął strasznie płakać jak go oddaje do żłobka. Tak mi go szkoda. Mogę go nie oddawać Ale chce żeby trochę z dziećmi się pobawil.
 
Super. Mi zawsze wyrywali dziecko. Nie było adaptacji i był zakaz wejścia rodziców. Naście lat temu takie barbarzyńskie praktyki.
Teraz też są, ja znam swoje dziecko i jak Pani zadzwoniła po 30' od mojego wyjścia, że Natalia nie umie się uspokoić tak jej wprost powiedziałam co myślę [emoji57] i o co wcześniej prosiłam... Przystanęła po 30' spędzonych z płaczącym, nie dającym się uspokoić dzieckiem
Niestety, ja znam swoje dzieci i wiem kiedy są gotowe żeby zostać same...
 
U mnie brzuszek czasem wystaje mocno, a czasem nie widac go w ogóle ;) witam nowe koleżanki, spooooro nas juz, @Adeline89 kiedy przechodzimy na zamknięty? Fajnie by było tez poznać sie lepiej, bo na prawdę juz jest dużo dziewczyn, i jest z kim pisać :) bo chyba tez bez sensu żeby bylo nas 60 osób i każdy będzie gadał do siebie ;) niedługo większość przejdzie na zwolnienia, zaczną sie zakupy wyprawkowe i będzie dużo tematów do obgadania, no i wiadomo ze pewne sprawy swobodniej omawia sie na zamkniętym forum
Czekamy,az aministrator stworzy grupe niestety moderator nie moze tego sam zrobić ,takze musimy byc cierpliwie,ale mysle,ze nie bawem
 
reklama
Ale chodzi o to, czy mozna z taka pewnoscia juz w 12 tygodniu stwierdzic, ze to na bank dziewczynka? Czy to nie jest tak, ze we wczesnej ciazy latwiej jest stwierdzic chlopca? Czy w tej chwili te urzadzenia do USG sa takie nowoczesne, ze na prawde mozna byc pewnym?
Moja lekarka mówi, że odradzają im podawanie płci przed 16 tc. Jak byłam na prenatalnych, które robił specjalista spytaliśmy się o płeć. To był 13 t.c. Powiedział, że gdyby ją podał, to bliżej by to było do zgadywania niż do wiedzy medycznej. Na tym etapie moim zdaniem 99% pewność co do płci da tylko badanie wolnego DNA np. Nifty albo Harmony. Ale ja chyba wolę wykazać się cierpliwością niż wydać 2 tysiące z tego powodu ;)
 
Do góry