reklama

Marzenia, zyczenia i postanowienia noworoczne :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2006r.' rozpoczęty przez heatherek, 30 Grudzień 2006.

1. heatherek

heatherek Mama czerwcowa '06

To Ania76 mnie sprowokowala :-D Napisala, ze chcialaby, zeby Mati przesypial Jej nocki - czego oczywiscie Im obojgu zycze!
    A jakie sa Wasze marzenia, zyczenia i postanowienia noworoczne??

Ja na poczatek: zyczylabym sobie i moim chlopakom wiekszego spokoju, mniejszych zawirowan i zwariowanych sytuacji :tak: A w kwestii postanowien? Moze sie w koncu za te brzuszki wezme?... :-D :-D :-D

2. Ania76

Ania76 Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

ja Tobie nicka a teraz Ty mi nowy watek hehehehehe
    Wlasnie przed pojsciem spac mialm go zaczac :-):-):-):-):-)

ja tez sie musze za brzuszki wziac, bedzie ciezko, bo dzien mija a ja nic....
    a inne:
    znalezc sobie supe prace a dla Matiego kochana nianie
    wziac sie za hiszpanski i joge
    jak mi sie cos jeszce przypomni to napisze...

Jutro wszystkie postanowienia spisuje na kartce i wloze do koperty z napisem:Otworzyc 31 grudnia 2007 i zobaczymy co udalo mi sie zrobic....:happy::happy::happy::confused::confused::confused::happy::happy::happy:
    a Mati ma jedno postanowienie dla mamusi - przesypiac noce:-):-):-)

3. reklama
  4. Ania76

Ania76 Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

heatherek- musimy sie wspierac i dopingowac z tymi brzuszkami, to moze cos z tego wyjdzie:-D:-D:-D:-D:-D;-);-);-);-):-D:-D:-D:-D

5. fusik

fusik Mama 2006/2010

moja główne postanowienie to schudnąć i mogę też włączyć to brzuszki :-). Zadowalająca liczba to min 7 kilo mniej - zobaczymy jak wyjdzie :-D oraz powrócić do częstszych wyjazdów po Polsce jak mały będzie miał roczek - tak mi się marzy wypad do jakiegoś zameczku .. rozmarzyłam się ......Nad resztą jeszcze pomyślę

6. głuszek

głuszek www.ratujmaluchy.pl

Ja chcę chudnąć 10 kg. I generalnie tyle. NIe mam większych życzeń co do mnie. Natomiast mam jedno wielie marzenie - żeby Marysi przeszła alergia!!!! I żeby skończyły się już wreszcie nasze problemy i żeby była zdrowa! !!!!!

7. patrycja24berlin

patrycja24berlin Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

A ja zycze sobie by moja niunka zawsze byla zdrowa...i lepiej spala co jej ostatnio ciezko wychodzi...

A ja-hmmm schudnac schudlam w polsce-4kg!! jeszcze 2 i bedzie super....chcialabym by w tym roku 2007udalo nam sie dokonczyc urzadzanie mieszkania...
    No i czego jeszcze sobie i Wam zycze by udalo nam sie zorganizowac zlot czerwcowek...

2007 rok i tak bedzie dla nas cudowny-uslyszymy pierwszy raz slowo"mama",zobaczymy pierwszy kroczek,urzadzimy pierwsze urodzinki dla naszych pociech...mysle ze jak jest zdrowie i milosc to cala reszta przychodzi o wiele latwiej...

Moje kochane na ten 2007 rok zycze calym Waszym rodzinkom duzooo zdrowka,szczescia,niezapomianych chwil z Waszymi pociechami,pieniazkow,slonca,ogolnie spelnienia wszystkich marzen...
    MILO BYLO WAS POZNAC...:-) :tak: :-) :tak:

100lat.pl - Kartki elektroniczne i drukowane. Tylko dobre kartki animowane.

100lat.pl - Kartki elektroniczne i drukowane. Tylko dobre kartki animowane.

8. KasiaDe

KasiaDe Mama VI'06 VII'08

Patrycja, wielkie dzięki!!!

Wczoraj dzwonil do mnie wujek z życzeniami noworocznymi i mu powiedziałam, że chciałabym, żeby ten 2007 był tak szczęśliwy jak ten mijający i wtedy będzie super! A jak będzie jeszcze lepszy, to sie nie obrażę ;-)

Tak jak Ania, życze sobie przespanych nocy (dziś Miki budził się chyba co 2 godziny:baffled: ).A mój mąż postanowił, że będzie dbal o zdowie-więcej ruchu i mniej jedzenia - może przyłącze się do niego?:-D

9. heatherek

heatherek Mama czerwcowa '06

Na wszelki wypadek juz teraz, bo nie wiem, czy pozniej uda mi sie tu wpasc chocby na chwile...

Zycze Wam, kochane Dzieciaczki, radosnego odkrywania rzeczywistosci, przespanych nocy, wielkiego apetytu, zdrowka i niewyczerpanej energii, pociechy z Rodzicow i stopniowego spelniania Waszych malutkich marzen...

Zycze Wam, kochane Mamusie, cierpliwosci, zdrowka, przespanych nocy, zrzuconych kilogramow, pogodzenia pracy z wychowaniem Maluszkow, nieprzegapienia pierwszego "mama" i pierwszego kroku i wszystkich innych pierwszych razow, udanych podrozy dalekich i bliskich z Waszymi Brzdacami...

Zycze Wam, kochane Drugie Polowki Mamus, cierpliwosci do nas, duzo czasu spedzanego z Waszymi Maluchami, spelnienia wlasnych ukrytych pragnien, spokoju ducha...

Nam wszystkim zycze, zeby udalo nam sie spotkac :-D

SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU DLA WSZYSTKICH!!!

10. reklama
  11. Madziara

Madziara Sierpniowa mama'07

Sobie życze żeby maleństwo się zdrowo rozwijało i żebym miała na porodowce tak wspaniała połozna jak poprzednio a na pewno szybko urodze :D mojej rodzince, żeby dzieci były zdrowe - Ewce żeby noga się wygoiła i żadnych kontuzji wiecej, Agatce - żeby coraz lepiej jej szło granie na skrzypcach, Monice - zaakceptowania faktu że juz nie będzie najmłodsza, mężowi - nowej dobrze płatnej pracy. No i żeby nam sie wszystko dobrze układało i żebysmy jakoś dali radę :)
    A Wam zycze dużo zdrowia dla dzieciaczków, dla Was wytrwałości i realizacji Waszych planów :D

12. Fredka1

Fredka1 Mama czerwcowa 06

Drogie mamusie, Życzę Wam by się spełniły Wasze najskrytsze mażenia i żeby nasze maleństwa były zdrowe i wspaniale się rozwijały. Poza tym dużo, dużo cierpliwości. A sobie.... chcię wrócić do starej wagi sprzed ciąży (od jutra się odchudzam...:-D ), brzuszki to niezły pomysł. Dużo cierpliwości. I najważniejsze, zastanowię się nad drugim maleństwem:tak: . :-D :-D :-D

Poleć forum