reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzenia, zyczenia i postanowienia noworoczne :)

W nowym roku 2008 życzę Wam samych radosnych dni, bez smutku i troski o jutro. Zdrowia, miłości i spełnienia marzeń. A tak przy okazji to odkopałam wątek i co widzę:

O ja jestem bardzo ciekawa co będzie z moimi postanowieniami pod koniec roku. a tak na początek:
1. będę dla moich chłopaków najukochańszą mamą i żoną na świecie
2. zrzucę 10 kg (no znając mój apetyt + wiek + słabą wolę niech będzie 8 kg :baffled: )
3.znajdę sobie pracę do której będę codziennie chodzić z przyjemnością / lub wynajdę z kosmosu pieniądze na własną działaność :-D
4. zacznę regularnie chodzić na fitness albo ćwiczyć w domu
5. na koniec roku nie będę żałować ani jednego straconego dnia
6. będę spędzać przed komputerem stanowczo mniej czasu :-)
i tak
1. no zaliczam na 3+
2. pudło, ale w wakacje było nawet więcej niż chciałam
3. pudło
4. pudło, ale codziennie chodzę do pracy na pieszkę po 20 min w każdą stronę
5. pudło
6. pudło.

Jak widać wszystko mi się udało oby tak dalej :-D:-D:-D:-D
 
reklama
My życzymy zdrówka, radości, cierpliwości, miłości!!! i spełnienia w tym co sobie zaplanujecie!!!

Ja z postanowień - chciałabym choć raz w tyg chodzić na basen; co do wagi - jeśli się uda to może być ze 3 kilo mniej ale jeśli nie to chciałabym mieć minus 4-5 cm w pasie i bardziej płaski brzuszek - to jest ważniejsze a niekoniecznie musi się odbić na wadze (dobrze byłoby to sadełko przerobić na mięście a wtedy waga nie spada)!!!
No i co dla mnie z osobistych rzeczy najważniejsze - chciałabym w tym roku otworzyć przewód doktorski i więcej czasu poświęcać na angielski i abyśmy z meżem mieli więcej czasu dla siebie i dla Karolka

u mnie tylko brzuch mniejszy ale ile cm nie mam pojęcia bo nie mierzyłam...a reszta pudło :-(
 
Ja jak poprzednio chciałabym schudnąć :-)
już kupiłam sobie SLIMFIGURĘ zobaczymy
Trzeba Nowy Rok zaczynać z humoerm :-)
a tak powaznie to chciałabym być szcześliwa tak jak w tym roku
 
hi, hi u mnie też same pudła. Zamiast schudnąć to przytyłam, ale co tam lepsze mam samopoczucie. Mam jedno Noworoczne małe Zyczonko- żeby Ola zaklimatyzowała się w przedszkolu i nie tęskniła. Tak bardzo nie chciałabym, żeby płakała. Moje serducho płacze a ona nie musi.
 
Do góry