reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzenia, zyczenia i postanowienia noworoczne :)

heatherek

Mama czerwcowa '06
Dołączył(a)
5 Grudzień 2006
Postów
2 484
Miasto
Warszawa
To Ania76 mnie sprowokowala :-D Napisala, ze chcialaby, zeby Mati przesypial Jej nocki - czego oczywiscie Im obojgu zycze!
A jakie sa Wasze marzenia, zyczenia i postanowienia noworoczne??

Ja na poczatek: zyczylabym sobie i moim chlopakom wiekszego spokoju, mniejszych zawirowan i zwariowanych sytuacji :tak: A w kwestii postanowien? Moze sie w koncu za te brzuszki wezme?... :-D :-D :-D
 
reklama
ja Tobie nicka a teraz Ty mi nowy watek hehehehehe
Wlasnie przed pojsciem spac mialm go zaczac :-):-):-):-):-)

ja tez sie musze za brzuszki wziac, bedzie ciezko, bo dzien mija a ja nic....
a inne:
znalezc sobie supe prace a dla Matiego kochana nianie
wziac sie za hiszpanski i joge
jak mi sie cos jeszce przypomni to napisze...

Jutro wszystkie postanowienia spisuje na kartce i wloze do koperty z napisem:Otworzyc 31 grudnia 2007 i zobaczymy co udalo mi sie zrobic....:happy::happy::happy::confused::confused::confused::happy::happy::happy:
a Mati ma jedno postanowienie dla mamusi - przesypiac noce:-):-):-)
 
moja główne postanowienie to schudnąć i mogę też włączyć to brzuszki :-). Zadowalająca liczba to min 7 kilo mniej - zobaczymy jak wyjdzie :-D oraz powrócić do częstszych wyjazdów po Polsce jak mały będzie miał roczek - tak mi się marzy wypad do jakiegoś zameczku .. rozmarzyłam się ......Nad resztą jeszcze pomyślę
 
Ja chcę chudnąć 10 kg. I generalnie tyle. NIe mam większych życzeń co do mnie. Natomiast mam jedno wielie marzenie - żeby Marysi przeszła alergia!!!! I żeby skończyły się już wreszcie nasze problemy i żeby była zdrowa! !!!!!
 
A ja zycze sobie by moja niunka zawsze byla zdrowa...i lepiej spala co jej ostatnio ciezko wychodzi...

A ja-hmmm schudnac schudlam w polsce-4kg!! jeszcze 2 i bedzie super....chcialabym by w tym roku 2007udalo nam sie dokonczyc urzadzanie mieszkania...
No i czego jeszcze sobie i Wam zycze by udalo nam sie zorganizowac zlot czerwcowek...

2007 rok i tak bedzie dla nas cudowny-uslyszymy pierwszy raz slowo"mama",zobaczymy pierwszy kroczek,urzadzimy pierwsze urodzinki dla naszych pociech...mysle ze jak jest zdrowie i milosc to cala reszta przychodzi o wiele latwiej...

Moje kochane na ten 2007 rok zycze calym Waszym rodzinkom duzooo zdrowka,szczescia,niezapomianych chwil z Waszymi pociechami,pieniazkow,slonca,ogolnie spelnienia wszystkich marzen...
MILO BYLO WAS POZNAC...:-) :tak: :-) :tak:

100lat.pl - Kartki elektroniczne i drukowane. Tylko dobre kartki animowane.

100lat.pl - Kartki elektroniczne i drukowane. Tylko dobre kartki animowane.
 
Patrycja, wielkie dzięki!!!

Wczoraj dzwonil do mnie wujek z życzeniami noworocznymi i mu powiedziałam, że chciałabym, żeby ten 2007 był tak szczęśliwy jak ten mijający i wtedy będzie super! A jak będzie jeszcze lepszy, to sie nie obrażę ;-)

Tak jak Ania, życze sobie przespanych nocy (dziś Miki budził się chyba co 2 godziny:baffled: ).A mój mąż postanowił, że będzie dbal o zdowie-więcej ruchu i mniej jedzenia - może przyłącze się do niego?:-D
 
Na wszelki wypadek juz teraz, bo nie wiem, czy pozniej uda mi sie tu wpasc chocby na chwile...

Zycze Wam, kochane Dzieciaczki, radosnego odkrywania rzeczywistosci, przespanych nocy, wielkiego apetytu, zdrowka i niewyczerpanej energii, pociechy z Rodzicow i stopniowego spelniania Waszych malutkich marzen...

Zycze Wam, kochane Mamusie, cierpliwosci, zdrowka, przespanych nocy, zrzuconych kilogramow, pogodzenia pracy z wychowaniem Maluszkow, nieprzegapienia pierwszego "mama" i pierwszego kroku i wszystkich innych pierwszych razow, udanych podrozy dalekich i bliskich z Waszymi Brzdacami...

Zycze Wam, kochane Drugie Polowki Mamus, cierpliwosci do nas, duzo czasu spedzanego z Waszymi Maluchami, spelnienia wlasnych ukrytych pragnien, spokoju ducha...

Nam wszystkim zycze, zeby udalo nam sie spotkac :-D

SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU DLA WSZYSTKICH!!!
 
Sobie życze żeby maleństwo się zdrowo rozwijało i żebym miała na porodowce tak wspaniała połozna jak poprzednio a na pewno szybko urodze :D mojej rodzince, żeby dzieci były zdrowe - Ewce żeby noga się wygoiła i żadnych kontuzji wiecej, Agatce - żeby coraz lepiej jej szło granie na skrzypcach, Monice - zaakceptowania faktu że juz nie będzie najmłodsza, mężowi - nowej dobrze płatnej pracy. No i żeby nam sie wszystko dobrze układało i żebysmy jakoś dali radę :)
A Wam zycze dużo zdrowia dla dzieciaczków, dla Was wytrwałości i realizacji Waszych planów :D
 
reklama
Drogie mamusie, Życzę Wam by się spełniły Wasze najskrytsze mażenia i żeby nasze maleństwa były zdrowe i wspaniale się rozwijały. Poza tym dużo, dużo cierpliwości. A sobie.... chcię wrócić do starej wagi sprzed ciąży (od jutra się odchudzam...:-D ), brzuszki to niezły pomysł. Dużo cierpliwości. I najważniejsze, zastanowię się nad drugim maleństwem:tak: . :-D :-D :-D
 
Do góry