reklama

Maść na brodawki PureLan100

Temat na forum 'Przetestowane przez BB Mamy' rozpoczęty przez Redakcja BB, 9 Wrzesień 2014.

1. Redakcja BB

Redakcja BB Redakcja BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ból brodawki sutkowej zazwyczaj pojawia się już w pierwszych dniach po porodzie. Bardzo często wynika z braku doświadczenia w karmieniu naturalnym. W związku z tym wiele mam nie wie, jak sobie z nim poradzić. Maść na brodawki PureLan100 chroni je przed wysuszeniem podczas karmienia piersią oraz wyraźnie przyspiesza gojenie podrażnionych, popękanych brodawek.
    Skład to 100% czystej lanoliny czyli tłuszczu owczego, a więc nie ma potrzeby zmywania maści przed karmieniem.

Poniżej opinie mam testujących produkt. Jeśli też miałaś okazję stosować maść PureLan100 - opowiedz nam o swoich spostrzeżeniach :)

Zrzut ekranu 2014-09-09 o 14.38.19.png

2. Nie zarejestrowana(y)

Nie zarejestrowana(y) Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    porazka jak dla mnie. Do tego po takiej malutkisje próbce to cięzko dac opinie. Żeby jakies wnioski stwierdzić tzreba by kilka razy uzyć a nie dało się. Jedyne co to to, że strasznie lepkie i ciężko zmyć.

3. reklama
  4. gabi23

gabi23 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    PureLan100 jest maścią, na której efekty skutecznego działania nie trzeba długo czekać. Po regularnym, paru dniowym stosowaniu moje brodawki przestały krwawić ( niestety ale były naprawdę w złym stanie) już nie są popękane wygoiły się prawię całkowicie. Plusem jest również to że maść jest bezpieczna dla dziecka i nie trzeba się martwić czy zmyło się krem z sutka. Polecam każdej mamie, która chce karmić piersią lecz jej sutki zostały bardzo podrażnione jak moje, ja się nie poddałam PureLan100 maść mi pomógł a jak jest coś co naprawdę działa to po co rezygnować z tego co ważne i zdrowe czyli z karmienia piersią.

5. krowkabordo

krowkabordo Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Miałam przyjemność testować Maść Medela Purelan 100. Po odpakowaniu koperty ujawniła mi się mała próbka maści. Pomyślałam wtedy, że na bardzo krótko starczy i czy da radę (częstość smarowania) przy moich "nadwyrężonych" brodawkach sutkowych. Choć córa ma 5 miesięcy to i tak zdarza się, że brodawki pękają i bolą. Przy tym mała zaczyna podgryzać je swoimi bezzębnymi dziąsłami. Już po pierwszym zastosowaniu poczułam ulgę. Gęsta maść nałożona na pierś, dodatkowo "opatulona" wkładką laktacyjną została do kolejnego cycowania :). Brodawki nawilżone i ukojone. Co najważniejsze nie trzeba jej zmywać przed karmieniem. Córcia też nie miała problemów by chwycić pierś z maścią na brodawce. Wbrew moim obawom, maść okazała się bardzo wydajna. Z przyjemnością mogę polecić ten produkt mamom cycujących ssaczków :).

6. anya_86

anya_86 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Odkąd mojej córeczce zaczęły rosnąć ząbki, co jakiś czas przygryza moje sutki przez co kolejne karmienia są bolesne i mało przyjemne, w takim przypadku PureLan100 sprawdził się idealnie, pomógł moim brodawkom i sutkom a dzięki temu karmienie znów jest z uśmiechem i moim i córeczki.

7. anya_86

anya_86 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Maść sprawdziła się idealnie na moje pogryzione przez córeczkę brodawki, dzięki niej karmimy się znów z uśmiechem a skóra odzyskuje za każdym razem dobrą formę.

8. madziunia_bizu

madziunia_bizu Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Szczerze powiem, że taka próbka zdecydowanie za mało żeby stwierdzić czy maść jest dobra czy nie. Nie zauważyłam żeby moje brodawki lepiej się goiły a miałam naprawdę poranione.

9. Hostessa92

Hostessa92 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Konsystencja maści jest OKROPNA! Smolista, trudna do rozsmarowania - nie umiem nawet tego ubrać w słowa. Jeśli chodzi o skuteczność produktu to ciężko cokolwiek stwierdzić po próbce 1,6ml, którą otrzymałam do testów - po takiej ilości nie da się stwierdzić jej działania.

10. reklama
  11. druidka

druidka Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Przynosi ulgę poranionym brodawką ale niestety brudzi ubrania i jest drogi.

12. druidka

druidka Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Przynosi ulgę poranionym brodawką ale niestety brudzi ubrania i jest drogi.

Poleć forum