reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maść na brodawki PureLan100

maść dobrze nawilża brodawki, ja jestem w ciąży i mam bardzo suche brodawki, maść nawilżyła dobrze, jednak na rynku są równie skuteczne maści, które działają równie dobrze, a ich cena jest korzystniejsza.
 
reklama
Próbka jednorazowa więc ciężko wypowiadać się na temat skuteczności działania. Medela powinna chyba wysłać po kilka takich próbek by matki karmiące mogły wyrazić swoją opinię po kilku dniach stosowania a nie tylko po jednym użyciu.

Maść jest gęsta, klejąca. Nie trzeba jej zmywać przed karmieniem. O skuteczności się nie wypowiem bo jedno użycie opinii nie czyni.
 
Tak naprawdę to ciężko coś powiedzieć gdyż próbka była bardzo mała. Gdy posmarowałam popękane brodawki poczułam ulgę, więc mogę napisać że działa dosyć szybko.
 
Ciężko coś powiedzieć po teście gdyż próbka była bardzo mała. Śmiało mogę napisać, że działa dość szybko bo po posmarowaniu poczułam ulgę na brodawkach.
 
Próbka dość mała żeby zbyt wiele powiedzieć. Konsystencja trochę lepiąca, ale skuteczność i ulga w bardzo szybkim czasie. Minusem jest brudzenie bielizny. Dobrze nawilża brodawki.
 
Koleżanka poleciła mi maść do smarowania brodawek, okazało się że jest to purelan 100. Po przetestowaniu jestem bardzo zadowolona, maść przynosi ulgę na spękane brodawki, jest bardzo wydajny. Mogę polecić ją wszystkim karmiącym mamom.
 
Przyszła maść do testowania, myślę sobie wspaniale :) otwieram kopertę i zdziwienie. Jak mam wyrazić opinie przy tak małej próbce maści? Zdziwiłam się kiedy ja otworzyłam, konsystencja jest na tyle wydajna, że wystarczy jej odrobina aby ukoić bolące brodawki. Ja jeszcze użyłam jej na bardzo przesuszoną skórę na twarzy w okolicy nosa i po 1 razie jest spektakularny efekt :)
 
Jest bardzo wygodny bo przy karmieniu piersią nie trzeba go zmywać, nie szkodzi dziecku,jednak otrzymana próbka była zbyt mała aby rzetelnie przetestować produkt i wystawić potem opinie.
 
Wielka koperta, a próbka mini ;-)
zaleta- nie trzeba zmywać
wada- jest dość drogi
u mnie znacznie złagodził ból i pieczenie brodawek, ma dość mazistą konsystencję, ale miałam okazję używać jeszcze cięższych w aplikacji maści
smarowałam nim popękaną skórę na stópkach mojego bobasa
 
reklama
Maść na brodawki PureLan100 sprawdziła sie u mnie w stu procentach . To produkt którego szukałam od bardzo długa. Nie zamienię jej na zaden inny.Po zastosowaniu moje brodawki od razu odżyły, juz nie krwawiły jak kiedys. Jestem w pełni zaadowolona z tej maści i bedę z niej korzystała do końca karmienia synka ;) Produkt ten o gęstej konsystencji wystarcza na bardzo długo, wygodny bo nie trzeba go zmywać podczas karmienia piersią;) naprawde bardzo wydajny i moge go z czystym sumieniem polecic kazdej mamie ;)
 
Do góry