reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

maść sterydowa

bb225

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Czerwiec 2007
Postów
60
Rozwiązania
0
dzisiaj dermatolog przepisał nam maśc travocort na zapalenie skóry pupy czy ktoś stosował tę maśc i pomogła
 
reklama

margot

Mamma Mia!
Dołączył(a)
4 Październik 2004
Postów
10 875
Rozwiązania
0
Ja nie stosowałam tej maści, ale generalnie ze sterydami trzeba bardzo uważać, choć czasem niestety są nie do uniknięcia... Pomóc zapewne pomoże, ale może być tak, że po odstawieniu maści objawy wrócą, i nawet ze zdwojoną siłą. Trudno radzić, nie widząc, w jakim stanie ta biedna pupa jest, i jak długo to sie utrzymuje... A stosowałaś już jakieś maści niesterydowe?
 

margot

Mamma Mia!
Dołączył(a)
4 Październik 2004
Postów
10 875
Rozwiązania
0
Nie miałam do czynienia z tą konkretną maścia, ale generalnie w przypadku sterydów trzeba zachować dużą ostrożność, zwłaszcza u małych dzieci. Pomóc zapewne pomoże, ale może też być tak, że po odstawieniu maści zmiany wrócą, nawet gorsze. Czasem jednak steryd jest jedynym ratunkiem. Trudno powiedzieć, jak jest w tym wypadku, nie wiedząc, jak silne są te zmiany, jak długo już się utrzymują i czy inne leki nie pomogły...
 

margot

Mamma Mia!
Dołączył(a)
4 Październik 2004
Postów
10 875
Rozwiązania
0
Przepraszam za podwójną odpowiedź, ale forum zaszwankowało... :wściekła/y:
 

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry