reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Masturbacja

a prop kumpel sie pyta pomózcie mu."Mam 26 lat jescze tego nie robilem jak mam dzialac aby nie polec " ja mu doradzilem aby poszedl do kibla i tam przed ta noc no wiecie a wy moze poradzicie mu cos lepszego tylko normalnego prosze
 
reklama
Nie sądziłam że po 2 latach na bb znajde taki wątek ...ale niezły ubaw mnie ominął widzę. Takich tekstów jak ten z kaszanką to po necie błąka się wieeeele i większość z nich to dzieła wybitnych pisarzy z niezłym polotem..chodź może i komuś sie zdarzyło:-D:-D:-D....
 
Brak mi słów:szok::dry::sorry2::no::cool:ochyda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
masturbacja da ci zawsze silniejsze odczucia niz seks z mezczyzna, nie mowiac juz o stosunkach z kobieta. jest sposob na najsilniejszy orgazm jakikiedykolwiek mialas.

sproboj wsadzic do pochwy wlasna glowe. tak, wymaga to odrobine gimnastyki ale nie zrazaj sie jesli na poczatku nie bedziesz mogla ,, dosiegnac" za ktoryms razem napewnio ci sie uda!

sama nie probowalam ale gdzies wyczytalam ze orgazm jest boski!!!!!
 
reklama
moze sie zdziwicie ale mlodej daty jestem tak powiem:-D i wiele lat temu w podstawowce chyba jeszcdze zdarzylo mi sie bravo czytac:zawstydzona/y: i serio problem z kaszanka byl tam opublikowany bo pamietam jaki szok to u mnie wywolalo ....takiej historii nie da sie zapomniec............. oczywsice odpowiedz tutaj podana nie byla odpowiedzia udzielona w gazecie, tam chyba polecili sie zwrocic do ginekologa jak najszybceij... nie wiem czy juz ktos sie wtedy nabijal ale jestem sklonna uwierzyc znajac glupote ludzka ze jest to mozliwe....

co d oposta tu to tez mi jakims mlodym chlopcem zajezdza....
 
Do góry