reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Masturbacja

jak vczyałam te wszystkie posty miałam nie odpowiadac ale kurcze KASZANKA MNIE ROZWALIŁA:-D:laugh2::-D:laugh2::-D:laugh2:
z drugiej strony mam nadzieję że to żart
 
reklama
Kaszanka jest THE BEST!!!!!!!
shrek.gif
shrek.gif
shrek.gif
shrek.gif
 
Ostatnia edycja:
Jak przeczytalam pytanie tego forum to chcialam stad uciekac ale okazalo sie ze dzieki kaszance zostalam i okazalo ze niezle sie temat rozwina. Polecam do przeczytania dla tych co maja zly dzien. Odrazu wam sie chumor poprawi!!!
 
Wiecie co... przysięgam, popłakałam się ze śmiechu. Jak w wieku 19 lat można być aż tak bezmyślnym?? Nie chcę być chamska, ale niech ten chłopak ucieka od niej jak najszybciej, bo za jakiś czas zaproponuje mu wsadzanie butelki w tyłek (jak ma się taką fantazję, to git) :no:
 
ja nie wiedziałam że w wieku 18-19 lat można mieć jeszcze tak nasrane w głowie :confused::confused::confused: a swoja droga to tak się uśmiałam z rozw siłowego z Bravo z tej kaszanki :-D:-D:-D
 
idę poszukac kaszanki w lodówce :-D dzis obiad po staropolsku w wersji francuskiej, a co chłopu po 4 latach małżeństwa tez trzeba dogodzić:-)
 
reklama
Do góry