reklama

Mata edukacyjna

Temat na forum 'W co się bawić?' rozpoczęty przez Agaxx, 30 Kwiecień 2010.

1. Agaxx

Agaxx Zaciekawiona BB

2. dmuchawiec

dmuchawiec lipcóweczka'09,

:-)

Witaj!
    Przede wsztstkim mata powinna miec zywe, kontrastowe kolory:tak: Więc dominujace róże jak dla mnie odpadają. Poza tym kazda z nich jest fajna. Szczerze mówiąc moje dziecko nie ma żadnej z nich. Kupilismy mate firmy infantino, gdyz moja córeczka do tego stopnia nie lbiła leżeć, zer podejrzewałam, ze nie bedzie za mata przepadać.
    Dzis gdybym miał kupowac matę zdecydowałbym sie na Tiny Love plac zabaw. To duza mata, której brzegi mozna podnieść, dzięki czemu maluch nie sturla sie na podłoge. Podoba mi sie tez pomysł stópek, które po dotknieciu wydają dźwieki.
    Wiec decydował bym miedzy ta, a Fisher RainForest.

MATA EDUKACYJNA PLAC ZABAW TINY LOVE GRATISY W-wa% (1018799223) - Aukcje internetowe Allegro

Udanego zakupu!

3. reklama
  4. Takhisis

Takhisis Fanka BB :)

moje dziecko ma najzwyklejszą matę za 50zł i uwielbia się na niej bawić:)
    pytaj o wielkość maty...wiem,ze np. FP Rainforest jest dosyć mała...

Ostatnia edycja: 30 Kwiecień 2010
  5. Iwonka1985

Iwonka1985 Fanka BB :)

my mamy RAINFOREST ale ta TROPIKALNA WYSPA też jezt bardzo fajna. dodam że mały uwielbia się na niej bawic.

6. Tineczka

Tineczka Początkująca w BB

Witam wszystkich!

Na forum jestem nowa. Od dluzszego czasu razem z mezem lamiemy sobie glowe nad nastepujacym problemem. Mamy bardzo aktywne dziecko, ktore nie daje nam kompletnie spokoju. Wymyslilismy, ze kupimy dziecku zabawke, dzieki ktorej spozytkuje swoja aktywanosc z korzyscia dla wszystkich. Padl pomysl mata do tanczenia. Mam dwa pytania czy po pierwsze uwazacie ten pomysl za trafiony? Drugie pytanie - gdzie w Warszawie kupic taka mata - czy ktos wie?

7. natasza-182

natasza-182 mama Kasieńki

Ostatnia edycja: 18 Maj 2010
  8. elizka7

elizka7 Początkująca w BB

Ja kupiłam taką matę mojej córce i była zadowolona, a najbardziej ja, bo wreszcie miała więcej ruchu, a nie przesiadywała godzinami przed komputerem. Zamówiłam przez internet ale nie pamiętam gdzie dokładnie. Po prostu wpisałam do wyszukiwarki GOOGLE mata do tańczenia i tam już się wszystko ukazało.

9. Malwina36

Malwina36 Początkująca w BB

My również mamy taką matę firmy Fisher P. i uważam, że jest to bardzo fajny pomysł. oczywiście, jak każda zabawka w końcu się znudzi, ale jest to na prawdę super "wynalazek" :-) Wybitnie dużo ruchu dziecku nie zapewni, ale z całą pewnością uczy koordynacji, rytmu a nawet liczyć (rodzicom daje chwile wytchnienia) Polecam

10. reklama
  11. Piotrrr

Piotrrr Początkująca w BB

12. vivien16

vivien16 Zaciekawiona BB

:tak:Oczywiście, że dobry pomysł z kupnem tej maty.Moja córka dostała ją 2 lata temu i razem z bratem korzystają z niej, fajna zabawa dla dziewczynki, a ile radości -polecam:-):rofl2:

Poleć forum