reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Materac do łóżeczka dla noworodka

ewejo

Początkująca w BB
Dołączył(a)
5 Listopad 2017
Postów
25
Cześć wszystkim!
Spodziewam się pierwszego dzidziusia :) Zdecydowałam się na zakup łożeczka dostawnego ale mam dylemat z rodzajem materaca. Wybór jest ogromy. Czy możecie mi polecić sprawdzone materace?
 
reklama
Jak kupiłam gryka kokos ale teraz chyba kupowałabym już zwykły bo mój synek lubi miękkie podłoże i najwygodniej mu się spało u nas na łóżku na poduszce.
 
Nasz syn ma 8 miesięcy i kokosowy też się troszkę już odkszałcił a piankowy jest 3 razy tańszy. Jak już pisałam sama dałam się zwariować modzie i kupić kokos z gryką. Ps. Kokosowy śmierdzi jak jest zasikany mocno.
 
Dość głośno było o tym ze w materacach kokos gryka lubia się pojawiać robaki.
My mamy w domu trzy materace piankowe dla dzieci w tym jeden najtańszy z ikei i po kilku latach używania nie jest odkształcony.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dość głośno było o tym ze w materacach kokos gryka lubia się pojawiać robaki.
My mamy w domu trzy materace piankowe dla dzieci w tym jeden najtańszy z ikei i po kilku latach używania nie jest odkształcony.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
U mojego syna w materacu kokos gryka było full brązowych robaków.
 
Do góry