reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

materac do łóżeczka

ja mam kokos i naturalny latex:) zakupiłam go na traumeland.pl akurat ten co ja kupiłam został wyróżniony Diamentem na targach Brzuszek i Maluszek 2011 w Poznaniu więc serdecznie polecam- moja dzidzia zadowolona :)
Materac Bryza został wyróżniony Diamentem na targach Brzuszek i Maluszek 2011 w Poznaniu.
 
reklama
A z jakiego materiału materac dla dziecka polecacie? Bo z tego co czytam,to zdecydowanie najlepiej sprawdzają się te z pianki kokosowo-gryczanej,czy to prawda?
 
My od października mamy lateksowy, i o ile można coś powiedzieć po tych kilku miesiącach to jest super. Kupiony ze względu na obawy przed alergią, bo ja niestety mam. Materac Lateksowy Danpol 120 x 60cm | Sen | Materace | Artykuły dziecięce - Akcesoria dla dzieci - Sklep Częstochowa dałam za niego prawie 170 zeta, ale mam zamiar potem wykorzystać go u Zosi w dużym łóżku. Z tego co wiem to jeszcze gryka pianka kokos cieszą się powodzeniem, nie polecam za to samej pianki, bo może się szybko odkształcić.
 
Moim zdaniem najlepszy dla dziecka będzie materac piankowy, jest najtańszy i można go częściej wymieniać na nowy, może jego wadą jest to że jest stosunkowo miękki więc może nie być taki dobry dla młodego kręgosłupa.
 
Zdecydowanie gryczano-kokosowy.
Materac dwustronny, naturalne surowce, SUPER !
Poniżej link do fajnego sklepu internetowego, w którym są tanie materace i dobre:
MATERACE DLA DZIECI
I polecam te SILVER LINE, to jest dodatkowy pokrowiec do prania z nićmi srebra, antyalergiczne, no super.
 
Ile rodzajów materaca tyle opinii,jednak wg mnie bardzo dobrymi wygodnym będzie ten z pianki kokosowej,przynajmniej jest on bardzo popularny i chyba nie na darmo:) U nas takze znajdziecie szeroki wybór.
 
a ja moje drogie niedawno natknęłam się na wywiad z fizjoterapeutą, który twierdzi, że twarde materace za czasów babcinych powinny przejść do lamusa. Polecił materace lateksowe , ponieważ dostosowują się do sylwetki dziecka i zapamiętują ją(dlatego broń Bożę nie można kupować używanych materacy ani zostawiać dla drugiego dziecka). Dobre materace zaczynają się od 300 zł ponoć. Np materac, który zakupiła należy do bardzo dobrych materacy, przednia firma, ceny kończą się na 900 zł
Mariolkaaa;7342408]ja mam kokos i naturalny latex:) zakupiłam go na traumeland.pl akurat ten co ja kupiłam został wyróżniony Diamentem na targach Brzuszek i Maluszek 2011 w Poznaniu więc serdecznie polecam- moja dzidzia zadowolona :)
Materac Bryza został wyróżniony Diamentem na targach Brzuszek i Maluszek 2011 w Poznaniu.[/QUOTE]

 
O używkach także słyszałam,ze raczej nie warto bo już są źle wyprofilowane i potem może mieć to konsekwencje,nie wspominając już o kiepskiej wygodzie,wiec lepiej dołożyć a wybrać coś naprawde dobrego.
 
reklama
Do góry