reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mateusz, 30/31 hbd, 1640, 43 cm

Wiesz co, ja się nie znam, ale mojej koleżance też neurologopeda kazała wrócić do najmniejszych smoczków (aventa używają) i nie tyle ze względu na zniecierpliwienie przy jedzeniu, co raczej ze względu na lepszy rozwój aparatu mowy. Nam np. kazała wrócić do najmniejszego rozmiaru smoczka uspokajającego.
 
reklama
Hej, dziewczyny, nie wiem czy ktoś z Was do tej wiadomości ale nie chciałam zakładać nowego wątku.
Mam taki problem:
Mój synek skończył rok i nie chce jeść potraw z grudkami. Pierwszą łyżeczkę spróbuje trochę pomięli ale potem nie otwiera buzi i nie chce jeść. Już nie wiem co robić. Myślałam, że nie smakują mi już słoiczki i zaczęłam sama gotować i rozgniatać widelcem ale tego też nie chce jeść. Chrupki, ciasteczka Bebe i chrupki ryżowe gryzie i je ale obiadków nie chce. Może macie jakieś pomysły jak go przekonać bo jedzenia z grudkami?
 
Wiolka widocznie jeszcze nie czas. Mój też nie chciał bardzo długo a ja co parę dni próbowałam mu dawać bardziej grudkowe i w końcu się przekonał
 
Do góry