reklama

Matka bez stałego zameldowania.

Temat na forum 'Porady prawnika' rozpoczęty przez Eddie, 6 Luty 2011.

1. Eddie

Eddie

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam.
    Moja dziewczyna jest w ciąży w maju rodzi.
    Ona (moja dziewczyna) i jej matka nie mają stałego meldunku,wynajmują mieszkanie,moje pytanie brzmi :
    Czy jest możliwość że opieka nie pozwoli jej wychowywać dziecka z powodu że nie może zapewnić dziecku stałego meldunku?

Pozdrawiam.

2. rikapa

rikapa Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    nie chciałabym się wtrącać ale ponoć od kwietnia stały meldunek nie będzie konieczny :-) ja też nie mam meldunku i korzystałam z pomocy opieki i nikt nawet o tym nie wspomniał że mi dziecko zabiorą lub coś innego. Gdyby za takie coś mieli dzieci zabierać to byłaby masakra bo większość ludzi stałych meldunków nie posiada :-)

3. reklama
  4. E. Słotwińska-Rosłanowska

E. Słotwińska-Rosłanowska Ekspert BB. Prawniczka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    1. Sam fakt braku meldunku nie moze stanowić podstawy zakazu opieki nad dzieckiem.
    2. Nie zgadzam się, ze większość ludzi nie posiada meldunku.

5. Eddie

Eddie

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    OK,dziękuje za odpowiedź.
    A jeżeli jest tak jak napisałem wyżej i do tego Moja dziewczyna nie ma pracy/dochodów ( jedynie z MOPR ),a jej matka ma 1.000zł dochodu miesięcznie. Może to stanowić jakiś problem?

6. E. Słotwińska-Rosłanowska

E. Słotwińska-Rosłanowska Ekspert BB. Prawniczka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nie wiem jaki Pan ma cel zakładajac kilka podobnych wątków, ale OSTATNI raz odpowiadam, ze fakt nieposiadania meldunku i niskich dochodów nie czyni z kobiety złej matki. Życie ukjłada się różnie, ale nie ma zasady w myśl której bogactwo jest gwarantem szczęścia dziecka.

Poleć forum