reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Matka bez stałego zameldowania.

Dołączył(a)
12 Styczeń 2011
Postów
11
Witam.
Moja dziewczyna jest w ciąży w maju rodzi.
Ona (moja dziewczyna) i jej matka nie mają stałego meldunku,wynajmują mieszkanie,moje pytanie brzmi :
Czy jest możliwość że opieka nie pozwoli jej wychowywać dziecka z powodu że nie może zapewnić dziecku stałego meldunku?

Pozdrawiam.
 
reklama
nie chciałabym się wtrącać ale ponoć od kwietnia stały meldunek nie będzie konieczny :-) ja też nie mam meldunku i korzystałam z pomocy opieki i nikt nawet o tym nie wspomniał że mi dziecko zabiorą lub coś innego. Gdyby za takie coś mieli dzieci zabierać to byłaby masakra bo większość ludzi stałych meldunków nie posiada :-)
 
OK,dziękuje za odpowiedź.
A jeżeli jest tak jak napisałem wyżej i do tego Moja dziewczyna nie ma pracy/dochodów ( jedynie z MOPR ),a jej matka ma 1.000zł dochodu miesięcznie. Może to stanowić jakiś problem?
 
Nie wiem jaki Pan ma cel zakładajac kilka podobnych wątków, ale OSTATNI raz odpowiadam, ze fakt nieposiadania meldunku i niskich dochodów nie czyni z kobiety złej matki. Życie ukjłada się różnie, ale nie ma zasady w myśl której bogactwo jest gwarantem szczęścia dziecka.
 
Do góry