reklama
  • Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Rodzinnych, pogodnych, pełnych harmonii i miłości. Niech wszelkie trudności odejdą w zapomnienie, a towarzyszy Ci uśmiech, radość i spełnienie. ania ślusarczyk i team babyboom

matka- histeryczka

mama_Babla

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Jestem mama 2,5 miesiecznego Szkraba. Od urodzenia malucha mam problem ze soba- a to Mały śpi i nie je, więc się boję że się odwodni. Ze za dlugo ma żoltaczke, nastepnie ze jest za blady,Robi brzydsze kupy- wiec ma alergie pokarmową, krwawi z przewodu pokarmowego, przebadałam go na wszystkie strony, pokazalam wszystkim specjalistom :), krwi nie ma...teraz jestem na etapie strachu o szczepienie i zachowanie po szczepieniu, bo sie naczytałam o krzyku mózgu...
Ratunku, bo zwariuje, zestresuję siebie do konca i moje biedne dziecko, które jest na piersi. Zamiast się cieszyc ze mam zdrowego malucha to wynajduje kolejne problemy. Czy Wy tez tak macie? nie potrafie wyluzowac :(

reklama

sunnflower

Fanka BB :)
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
też tak miałam - od momentu jak zobaczyłam 2 kreski byłam przekonana że coś pójdzie nie tak - a była to ciąża wystarana i wyczekana, jak Zuza się urodziła to byłam u neurologa bo mi się wydawało że się dziwnie wygina, potem ortopeda bo mi się wydawało że jej żebra wystają, potem u okulisty bo byłam przekonana że ma zeza, potem badania krwi - tak na wszelki wypadek i tak dalej i tak dalej. Aż któregoś dnia w klinice prywatnej ortopedycznej spotkałam lekarza u którego byłam wcześniej z tymi niby wystającymi żebrami powiedizła do mnie tak ' A pani czego tu znowu szuka? Niech pani mnie teraz uważnie słucha - ma pani zdrowe dziecko, dobrze rozwijające się, nie chce pani tu więcej widzieć, niech pani idzie na plac zabaw a nie ciąga dziecko po lekarzach' no i tak mnie skutecznie wyleczył z moich fobii że mam luz :)

anineczka

królowa mrówek :P
Miasto
Lubin/Irlandia/UK
Rozwiązania
0
Zawsze się będę bała o zdrowie swoich dzieci,bo ono jest dla mnie najważniejsze,ale na szczęście nie myślę i nie myślałam o tym obsesyjnie.Nie histeryzuję,ale być może nabiera to się z doświadczeniem...i ilością dzieci :-D
Ja przy pierwszym dziecku nie latałam co prawda i nie doszukiwałam się chorób,ale np.przegrzewałam dziecko bo on taki kruszynka i na pewno jest mu zimno,pamiętam,że w szczytowych momentach miałam 27stopni w pokoju :-D
dzisiaj trzeci syn śpi przy 19.
Pamiętaj,że taka dociekliwość też nie jest zła,bo to my rodzice znamy swoje dziecko najlepiej (patrz sytuacja z Bolkiem w ostatnim czasie) ale niech to nie będzie twoją obsesją.I zanim wmówisz dziecku,że jest alergikiem sprawdź inne powody brzydszych kup .

citrus

Rozwiązania
0
Czas do psychologa? Mówię całkiem poważnie. Moja mama ze strachu trzęsie się nade mną do dzisiaj i uwierz, że nie jest to dobre ani dla matki, ani dla dziecka. Zaszczepisz w swoim dziecku obawy (jak moja mama we mnie) i wyrośnie na małego panikarza, bo dzieci niestety łatwo kopiują zachowania rodziców.

Basia_one

Multimama ;)
Miasto
Zielona wyspa
Rozwiązania
0
Za duzo czytasz, ja tez siedzialam na internecie, wyszukiwalam miliony powodow dla ktorych corka moze miec, a to wysypke, a to rozwolnienie. Moj maz stukal sie w glowe i mowil ze ma dosc sluchania, a moze to od tego, a moze od tamtego. Oczywiscie jakas przyczyna brzydszej kupki moze byc, cos nie tak w diecie mamy, dzidzia jest na cycku, wiec przystawiaj na zadanie, napewno sie nie odwodni.
Trzymam kciuki, zeby ci przeszlo, wiecej optymizmu.

ania_kropla

Miasto
Rzeszów
Rozwiązania
0
potem ortopeda bo mi się wydawało że jej żebra wystają, potem u okulisty bo byłam przekonana że ma zeza, potem badania krwi - tak na wszelki wypadek
też miałam pytać pediatrę o te wystające żebra, ale zanim się zebrałam to mała trochę przytyła i żebra się wklęsły, z zezem wybieram się za jakiś czas, chociaż poza mną pewnie mało kto go zauważa, a nad badaniami też się zastanawiałam, bo mała ostatnio nie je to może anemia...

chyba wszystkie mamy to przewrażliwienie...

sunnflower

Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
ania - mi okulista powiedział że do drugiego roku życia dziecku mogą 'uciekać' oczka i rzeczywiście Zuzce się wyrównało, a samo badanie okulistyczne nie należy do przyjemnych - najpierw jest ryk jak zakraplają atropiną, a potem jak trzeba zmusić dziecko żeby spojrzało w ten aparat.

martaik

Rozwiązania
0
tez tak mialam, az do chwili gdy po 8 miesiacach nie zobaczylam na tescie ciazowych dwoch kresek, wtedy moja uwaga rozlozyla sie na starszego synka i malenstwo rozwijajace sie z moim brzuchu. Teraz mam dwoch zdrowych synkow, o ktorych sie troszcze i boje jak kazda mama, ale nie mam juz czasu na wyszukiwanie problemow. Reaguje wtedy gdy widze ze dzieje sie cos zlego ale sama sie tego nie doszukuje.

reklama

Net-ka

Ninkowa Mamusia
Miasto
Mazury
Rozwiązania
0
Też tak miałam, wyszukiwałam u Niny każdą możliwą chorobę. Przeszło mi. Tobie też przejdzie. Przestań się martwić ;))i stresować siebie i dziecko a także otoczenie ;)

reklama