reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Matka Polka w czasach pandemii?

Dołączył(a)
21 Styczeń 2021
Postów
1
Witam serdecznie wszystkie przyszłe i te już szczęśliwe mamy :)

Jestem w 8 tyg. ciąży, która została uznana za ciążę wysokiego ryzyka. Wiem, że takimi ciążami zajmują się w Łodzi głównie dwa szpitale - Madurowicza i Matka Polka. Na razie chodzę do ginekologa prywatnie, ale koszty badań prenatalnych mnie przerażają, dlatego chciałabym znaleźć jakiegoś odpowiedniego ginekologa, mającego doświadczenie w prowadzeniu ciąż wysokiego ryzyka. Czy któraś z mam mogłaby mi polecić jakiegoś zaufanego ginekologa z Matki Polki? Mam też kilka pytań odnośnie porodu w tym zwariowanym czasie pandemii. Jeśli któraś z mam rodziła już w Matce Polce w tym czasie, byłabym wdzięczna za opis, jak wygląda tam poród, kwestia podejścia do znieczulenia, no i najważniejsze, czy szpital ogranicza mamie kontakt ze świeżo narodzonym dzidziusiem? Jakie są obostrzenia? Czy tata może uczestniczyć w porodzie? I czy są możliwe jakiekolwiek odwiedziny?
Nie ukrywam, że sprawa jest dla mnie pilna zważywszy na fakt, że potrzebuję jak najszybciej wykonać badania. Dlatego znalezienie dobrego ginekologa jest dla mnie teraz najważniejsze.

Z góry dziękuję i pozdrawiam ciepło :)

Ewa
 
reklama
Jeśli chodzi o lekarza, to polecam dr Ałaszewskiego, jest specyficznym ale świetnym specjalistą, ginekologiem i genetykiem. Wykonuje badania prenatalne również prywatnie, jest bardzo dokładny i wszystko sprawdza. Pracuje w Matce Polce. Wiele moich znajomych prowadziło u niego ciąże, a ja miałam z nim kontakt na amniopunkcji. Rodziłam w Madurowiczu, więc nie wiem jak wygląda w Matce Polce.
 
Jesli ktos moglby sie wypowiedziec jeszcze w temacie porodow w MP to bardzo bym prosiła. Prawdopodobnie bede musiała tam rodzić, a nie wiem jak tam teraz wszystko wygląda... czy jest tam kociol, czy noworodkom robia odpowiednie badania, czy w razie czego szybko reaguja itp.
 
Do góry