reklama

May dzieci rok po roku jak radziłyście sobie z dziećmi i z rosnącymi brzuszkami??

Temat na forum 'Dzieci rok po roku' rozpoczęty przez blondi2005, 8 Kwiecień 2015.

1. blondi2005

blondi2005 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mamy jak radziłyście sobie z opieką nad dzieckiem i z rosnącym brzuszkiem co było najtrudniejszego od którego miesiąca było ciężko?

2. iincognito

iincognito Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dasz radę, mały jest zaciekawiony. Jest cięzko ale spokojnie.

3. reklama
  4. AlfaBeta111

AlfaBeta111 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Najgorsze w ciazy u mnie bylo to ze pod koniec balam sie mlodego nosic. Cale szczescie dobrze juz chodzil ale i tak bylo mi smutno. Maz, rodzice tesciowie wszysc mogli go podnosic podrzucac a ja tylko kucajac lub siadajac moglam go poprzytulac. Teraz jestem po cc i tez jeszcze nie wskazane podnoszenie. Czekam na wiosne zeby i sobie i jemu to wynagrodzic.

5. Mujer

Mujer Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    AlfaBeta, ale chyba pod koniec ciąży mniejsze ryzyko z noszenia niż na początku (poronienia, wczesny poród). Ja swojego muszę czasem nosić, wiadomo. Ale staram się to ograniczać. Do wózka, z wózka, od czegoś odciągnąć.

Na razie u mnie najgorszy był I trymestr. Mdliło mnie całą dobę plus wymioty z Adaśkiem za plecami. Mimo iż było mi okropnie źle to jeszcze się z nim bawiłam z nad muszli w akuku, przynajmniej on miał frajdę :D Bo przy pierwszych wymiotach się przestraszył i zaczął płakać, więc później próbowałam rozładować atmosferę, bo on wszędzie za mną. Mam nadzieję, że I trymestr będzie tym najgorszym, Teraz jest dobrze, nie licząc zmieniania pieluch :p
    Ogólnie wszystko się da, mimo iż wcześniej się coś wydawało nierealne.

6. olkak

olkak Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja nie wyobrazm sobie jak mozna miec dziecko rok po roku. To jest dla mnie nie do ogarniecia wiec wszystkim mamusiom ktore daly rade gratuluje:)

7. Dorota211

Dorota211 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja również gratuluję odwagi i poradzenia sobie. Ledwie ogarniam jedno a co mówić o maluchu i brzuchu a potem dwóch maluchach. Ja zdecyduje się chyba dopiero za jakieś 4-5lat.

Poleć forum