reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mąż chce mi odebrać dzieci.

Dołączył(a)
13 Listopad 2012
Postów
1
Witam. Jestem matką dwójki dzieci, 5latka i 2latka. Właśnie rozwodzimy się z mężem i on chce aby dzieci zostały przy nim. Wiem że mam chyba małe sznse na to żebym to ja miła dzieci ponieważ jestem trzeźwiejącą alkoholiczką po terapii w ośrodku odwykowym. Nie piję pół roku ale za to mąż zaczoł popijać. często czuję 9d niego alkohol i nie jest to dla mnie komfortowa sytuacja, wiem że wynajął prawnika mnie niestety na to nie stać. jakie mam szanse że dzieci zostaną przy m,nie?
 
reklama
Witam. Jestem matką dwójki dzieci, 5latka i 2latka. Właśnie rozwodzimy się z mężem i on chce aby dzieci zostały przy nim. Wiem że mam chyba małe sznse na to żebym to ja miła dzieci ponieważ jestem trzeźwiejącą alkoholiczką po terapii w ośrodku odwykowym. Nie piję pół roku ale za to mąż zaczoł popijać. często czuję 9d niego alkohol i nie jest to dla mnie komfortowa sytuacja, wiem że wynajął prawnika mnie niestety na to nie stać. jakie mam szanse że dzieci zostaną przy m,nie?

O duzych lub małych szansach można mówić w kontekście konkretnego przypadku, po zapoznaniu się z okolicznosćiami. Ja Pani sytuacji nie znam, choc rzeczywiście leczenie odwykowe nie rokuje najlepiej.
 
Do góry