reklama
  1. Szukasz niebanalnych prezentów. Zobacz, o potrafią wyczarować babyboomowe mamusie. Sama tworzysz unikalne rzeczy? Napisz do mnie! czekam na maila od ciebie. aniaslu

Zamknij powiadomienie

Mąż mnie zostawił tydzień przed cesarką

Temat na forum 'Relacje rodzinne' rozpoczęty przez Agutka0, 29 Październik 2018.

1. Kejtia

Kejtia Początkująca w BB

Jezu, dokładnie! Lepiej już nie mieć ojca, niż mieć takiego.

2. Dziewczyny bardzo wam współczuję, zwłaszcza, że zostałyście bez partnera w czasie, kiedy już dziecko było w drodze... Ale zgadzam się z większością wypowiedzi - takie związki chyba nie dają wam poczucia spokoju, bezpieczeństwa i stabilizacji... Lepiej poprosić o pomoc, kogoś, kto może was wesprzeć i poświęcić swój czas, a przy tym też zrobić coś, na co wy nie będziecie miały siły. Czasem znajomi i rodzina okazują się bardziej dojrzali i pomocni niż ojciec dziecka. Po porodzie faktycznie chyba skorzystanie z pomocy psychologa nie jest złym pomysłem. W końcu to ktoś, kto pomoże wam się pozbierać, bo jest już ktoś, kto potrzebuje was najbardziej na świecie

3. reklama
  4. Caitlyn

Caitlyn Fanka BB :)

Hej kochana! Jak sie czujesz po porodzie? Jak sobie radzicie? Daj znać :* Przytulam mocno.

Poleć forum