reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mąż nadużywa alkoholu

reklama
ja mam ojca alkoholika (obecnie nie pije) i wiem że taka osoba sama musi chcieć się leczyć bo inaczej nic z tego nie wyjdzie...
 
dokładnie, nawet najlepsze leczenie nie przyniesie skutku jeżeli twój mąż nie będzie chciał się leczyć, to ile za to leczenie zapłacisz nie ma tu znaczenia, dobrzy fachowcy są także w placówkach z NFZ, grupy AA itd. ... jeżeli twój mąż nie będzie chciał się wyleczyć a pójdzie tylko dlatego żebyś przestałą go o to męczyć, to z leczenia i tak nic nie będzie, nie da się nikogo wyleczyć z alkoholizmu na siłę :-(
 
nikt nie mówił że nie można się wyleczyć, tylko że nikogo nie wyleczysz na siłę, jeżeli ktoś chce się leczyć to wystarczy silna wola i na pewno się uda, u osób zmuszanych do leczenia nie ma mowy o silnej woli, jest przymus ...
 
Jeśli wszelkie inne metody zawodzą - wizyta u specjalisty jest koniecznością... Moja przyjaciółka męczyła się ze swoim mężem-alkoholikiem kilka lat, dopiero pobyt w klinice przyniósł pozytywne rezultaty.
 
mąż mojej przyjaciółki też był w klinice, narazie powiem ci, że pół roku jest "spokój", ale jest też na lekach uspokajających:/ myślę, że warto próbować wszystkiego.
powodzenia
 
Do góry