reklama

Mąż nie akceptuje mojej ciąży

Temat na forum 'Rodzinne porady' rozpoczęty przez saguaro, 7 Maj 2015.

1. saguaro

saguaro Fanka BB :)

Witajcie!
    Mam 30 lat. Jestem z mężem od 6 lat a od 3 jesteśmy małżeństwem. Mamy synka, który niebawem skończy dwa latka. Zaszłam w drugą ciążę. Wpadka! Zdarza się... Jednak mąż tego nie akceptuje. Nie odzywa się do mnie w ogóle odkąd dowiedział się o ciąży. Jest mi bardzo smutno i przykro z tego powodu. Staram się o tym nie myśleć, ale niestety, gdzieś z tyłu głowy ciągle to siedzi. Co mam zrobić? Różne myśli przychodzą mi do głowy. Boję się, że nasze małżeństwo może się rozpaść lub, że mąż nie wybaczy mi tego drugiego dziecka. Co robić???

2. fruzka

fruzka Fanka BB :)

poczekaj moze przejdzie mu,wpadka ale wasza przeciez nie zrobilas sobie dziecka sama.cierpliwosci faceci potrzebuja wiecej czasu na myslenie:-)

3. reklama
  4. andzelika87

andzelika87 Fanka BB :)

Spokojnie, może nie był gotowy na drugie dziecko...ale zobaczy drugi cud to się złamie. Nie myśl tak, że małżeństwo Ci się rozpadnie i że mąż nie wybaczy Ci drugiego maleństwa, no niestety do tanga potrzeba dwojga...dojrzeje z czasem. 3mam kciuki

5. ToysBox

ToysBox Początkująca w BB

Dokładnie, daj mu czas. To musi potrwać, musi się przyzwyczaić, dla Niego to również duża zmiana. Powodzenia!

6. tosziba

tosziba Aktywna w BB

współczuję ci, ale dlaczego ma do ciebie pretensje? mysle ze w koncu mu przejdzie

7. Lucynda79

Lucynda79 Początkująca w BB

Witam,

Fajny mąż, nie ma co. Rozumiem, że jesteś "wiatropylna". A tak poważanie, to bym z nim porozmawiała i to szczerze. W końcu powinien cię teraz wspierać, a nie "chować głowę w piasek". Zobacz też czy za bardzo nie skupiasz się na ciąży i go po prostu nie ignorujesz. Czasami faceci czują się odsunięci na dalszy plan z powodu ciąży.

pozdrawiam,

8. noisybaby

noisybaby Początkująca w BB

Musisz dać mu czas

9. asik88

asik88 Początkująca w BB

Myślę, że po prostu jest w szoku i nie wie, jak się zachować. Może zastanawia się, czy dacie radę - i finansowo, i z opieką nad dwójką dzieci. Z czasem mu przejdzie, ale sądzę, że przyda się rozmowa i spokojne zaradzenie obawom:)

10. reklama
  11. Dulce

Dulce Fanka BB :)

jeśli podświadomie nie chciał drugiego dziecka to mógł Cię tym uprzedzić. Zresztą jak w ogóle może mieć pretensje. Przecież sama sobie tego dziecka nie zrobiłaś.

Poleć forum