reklama

Mąż wyjechał...

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez oti, 18 Luty 2008.

1. oti

oti

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nie wiem co mam robić, mój mąż wyjechał do pracy za granicę jakiś tydzień temu, a wróci dopiero za 9 tygodni, Kasia już ciągle pyta się o tate.
    Staramy się często do siebie dzwonić, ale to nie to samo, pierwszy raz będziemy osobno przez taki długi czas. Mąż musiał niestety wyjechać do pracy, ponieważ z jego zarobków w Polsce trudno było by nam wyżyć w trójkę + z kolejnym dzieckiem w drodze. U mnie w okolicy już tak jest, że często szczególnie młode małżeństwa są do tego zmuszone.
    Dopiero minął tydzień, a ja już czasami nie wiem co mam robić. Ciężko mi się do tego przyzwyczaić.
    Dziewczyny może byłyście w takiej sytuacji? Jak radziłyście sobie? Wiem, że jakoś przeżyć to trzeba :), może nie będzie tak źle :)

2. sewa

sewa mamuśka ;-)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  3. reklama
  4. Ewcia81

Ewcia81 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    oti Sewa widze juz cie zaprosiła i nawet powitała,,alw witaj słomaina mamusko!!!

5. Beata34

Beata34 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    od maja zeszłego roku tak mam i też byłam w ciąży a raz byliśmy sami przez 12 tygodni, codziennie na skaypie gadaliśmy.Najgorzej jest na początku a potem jakoś idzie.Głowa do góry wszystko da się przeżyć;-):tak:

6. kiciuś

kiciuś Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Osobiście,nie doświadczyłam takiej sytuacji, ale moja siostra owszem. I powiem Ci tak, na początku było jej cięzko,nawet powiedziałabym bardzo ciężko. Dzieciaczki teskniły (dwie dziewczynki) i oona też. Nie umiała na początku się odnależć w nowej sytuacji. Ale mogła zawsze liczyć na rodzinę. Pomagaliśmy jej jak mogliśmy. No i z czasem przyzwyczaiła sie do tej sytuacji. Nasza pomoc w zasadzie już jest niepotrzebna. Tak więc trzymaj się, na pewno wszystko się ułoży!

7. oti

oti

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzięki dziewczyny za słowa otuchy, jakoś będzie trzeba ten czas przeżyć.
    Heh czyli teraz jestem słomianą wdową :cool2:

8. ivette

ivette Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    oti
    moze dolaczcie do meza za jakis czas?
    ja sobie nie wyobrazam siebie w polsce z mala a mojego faceta tu, wiec mieszkamy wsyztscy razem w anglii :)

9. 1984w

1984w

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    kochani ja od ponad roku jestem słomianą wdową,mam 2 córki w wieku 4 i 6 lat.Mój mąż pracuje za granicą i do domu przyjeżdża co 3 miesiące.ja z dziećmi czasami jeździmy do niego na tydzień lub dwa.Ale jest to bardzo męczące ponieważ dzieci chcieliby tate w domu ja też.dlatego staram się namówić męża na prace w kraju,ale on chyba się za bardzo tam przyzwyczaił,ponieważ każda rozmowa na ten temat kończy się kłutnią.pozdrawiam.

10. reklama
  11. justyna800717

justyna800717 Mama Mateuszka 6.09.07.

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U nas też rozłąka,ale tak na tydzień. Mąż jeździ tirem gł. Francja i wschód. Czasami wkurza mnie taka sytuacja,bo nigdy nie ma go w domu,a jak jest to często kłócimy się z braku dogrania. Z powodu kłótni cieszę się jak już jedzie (w domu jest na weekend albo nawet nie cały:baffled:) i tak w kółko.

12. Smutna Gwiazdeczka

Smutna Gwiazdeczka Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam Was serdecznie.

Jestem z Poznania , mam 22 lata ,Mąż wyjechal kilka dni temu do Angli.... zobaczymy sie najprawdopodobniej za 3 miesiace...

Czuje sie zle... jestem przygnebiona, smutna ,a jak moj Ukochany dzwoni to mu ciagle placze... ;(

Mamy 2 letniego synka -tylko On powoduje ze sie usmiecham.
    Mam o tyle nieciekawa sytuacje ze mieszkam z tesciowa....
    Siedze sama z Malym w pokoju , niechce mi sie z nia rozmawiac...
    Bunkruje sie...
    najchetniej zaszylabym sie gdzies... przespala jakis czas i obudzila sie po 3 miesiacach...

Dodam ze nie pracuje , co powoduje ze mam za duzo czasu wolnego i mysle o tym co robi Moj Maz itp , nie mam zajecia :(

Poleć forum