reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Witam
Agnieszka jak bedziesz miala chwile to mozesz napisac
Aguska ja mam dwie ksiezniczki takze uwierz mi ze wieczorem padam nawet nie wiem kiedy,glosy oddane :tak:
Necia jak synek?

Jeszcze dwa tygodnie i Witaj Polsko :-)
Milego dnia zycze :)
 
reklama
Dzięki dziewczyny za głosiki;-):tak:
No tak ja narzekam a wy musicie mieć podwójnie tyle energii....
Dziś siedzimy w domu bo pada niestety
Ale zdążyliśmy już wyjść do sklepu kolorowankę małemu w kiosku kupiłam to zadowolony:-)
 
Hej
ale mnie długo tu nie było
Aguśka zagłosowałam :)
Dziewczyny fajnie macie z tymi wakacjami :)
My zaczęliśmy chodzić na basen, w tym tygodniu mamy przerwę, chodzimy w piątki bo najcieplejsza woda (informacja dla korzystających z aqasfery w Olsztynie) tak około 12 po zajęciach dla dzieci :) a i w czerwcu jest promocja między 12 a14 płaci się za godzinę a wchodzi na dwie :D
 
Aniaa dziękuję że pytasz synek tydzień temu skończył brać antybiotyki a dziś o 5 rano obudził się z silnym bólem brzuszka i wymiotował mi też :( także ciągle się coś dzieje strasznie mi go szkoda teraz troszkę lepiej jest nie wiem co to za świństwo mam nadzieje że jutro już nie będzie po tym śladu!!!
"No tak ja narzekam a wy musicie mieć podwójnie tyle energii...." Aguśka masz prawo narzekać czasem jeden skarbuś może bardziej zmęczyć niż dwójka trójka dzieciaczków zależy od malucha i jego charakterku;)
Młoda witaj fajnie że chodzisz na basen mi jakoś ciężko się wyrwać a z moją dwójką raczej nie dałabym rady roznieśliby cały basen :-D Wszystkie Kobietki pozdrawiam
 
Necia i jak mały?już lepiej czy znowu wymiotował?a może to po antybiotyku?pisz kochana co tam u was
Młoda super że chodzicie na basen ja jakoś nie wiem czemu ale nie mam odwagi tj samej mi sie nie chce z Bartkiem
Dziewczyny bardzo dziękuje za głosiki:*
 
reklama
Do góry