reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
cześć dziewczyny
szykuję się na zabieg hsg wiec proszę was o kciuki...
U mnie generalnie wszystko w porządku
duzo pracy jak zwykle..
Filip odlicza dni do wakacji...:)

PozdrawiamMOJE koleżanki!
 
Witam :)

dawno nie zaglądałam,ale ostatnio nie mam chęci na pisanie na forach...
troszkę zajęta jestem wiecznie coś się dzieje,teraz mamy troszkę problemy z Olafkiem,mamy dysplazję stawu biodrowego,byłam 2 tygodnie temu u ortopedy który tylko tym się zajmuje i kazał pieluchować małego,jutro jedziemy do olsztyna do drugiego lekarza tak aby sie upewnić jaka jest ta wada.
I tutaj kochane do was prosba do tych co z olsztyna albo tam mieszkały...możecie mi powiedzieć gdzie jest ulica Brzozowa 5 i jak tam trafic....piechota lub autobusem od PKSu ?Będe bardzo wdzięczna:happy:

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny
Przepraszam za moją nieobecność. Teraz mam trochę więcej czasu :) Jestem na L4. Miałam mały zabieg i wypoczywam w domku. Za to pogodę mamy paskudną. Dzisiaj zawiozłam Jakubka do przedszkola i trochę zmokliśmy łącznie z Mają, bo niestety nie mogę jeszcze jej podnosić więc wszędzie sama maszerowała w deszcz :) Ale teraz biega na majteczkach i nie chce dać się ubrać :)
W między czasie również wyprawialiśmy urodzinki Jakubkowi.

A co u was?
 
reklama
Witam

Ja z nietypowym pytaniem..

Widzę że z Mazur jesteście a właśnie moi rodzice szukają jakiegoś pokoju na Mazurach może wy coś polecacie??? z góry bym była wdzięczna i proszę o wiadomość na priv.
 
Do góry