reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Witajcie dziewczyny
biggrin.gif

Zagląda tu jeszcze ktoś?


Wpadłam z pozdrowieniami :)
 
reklama
aguśka witaj co u Ciebie ? :)


Ja nie zaglądałam na bb bo musiałam odpocząć trochę, zająć się domem i rodziną. Ogólnie u mnie wszystko ok:)
W grudniu kupiliśmy mieszkanie.Wszystkie formalności prawie zakończone i za około 2 miesiace odbieramy klucze. Nie mogę się doczekać ale z drugiej strony przeraża mnie przeprowadzka,koszmar normalnie. Dobrze że nie będziemy robić od razu remontu bo zostawimy tak jak będzie urządzone już. Synek mi rośnie a lata lecą. Może w przyszłości dorobię się rodzeństwa dla synka:)

A co u reszty?

Będę zaglądała do was w miarę możliwości:)
A dziś życzę wam miłego czwartku!
 
Aga to wspaniale wam sie układa:-)
U nas tak kolorowo nie jest
mały chodzi do przedszkola a ja szukam pracy i znaleźć nie mogę:sorry:
mały mi trochę choruje ma astmę oskrzelową ale ogólnie rośnie jak na drożdżach:-Da Łobuz jak zawsze:-D
a co u reszty?
 
reklama
Fajnie dziewczyny, ze jeszcze tu jesteście :)
Pamiętacie jak kiedyś na wątku wrzało. Miło by było do tego wrócić :)

Ja dzisiaj mam "wolne". Synek pojechał z przedszkolem na wycieczkę więc wróci później niż zwykle. Mała jest wykończona po spacerze i ogląda bajeczki. JA dzisiaj na obiadek gotuję zupkę więc szybciutko i mało pracy...
Rozpogodziło się i jest ślicznie po tych kilku chłodniejszych dniach i tak myślę, że całą rodzinką na rowery się wybierzemy popołudniu :)

Miłego dnia!
 
Do góry