reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

To i Ja się ładnie przywitam :-)

Zgadzam się z wami dziewczyny,fajnie byłoby wrócić do dawnego pisania. Widzę że nie tylko mnie dawne sentymenty z forum ruszyły :-)
Necia witaj! pisz co u Ciebie? :-)
Aguśka where are you? :-)
Marta widzę że dziś bardziej relaksujący masz dzień niż pracowity,miłego dnia życzę i udanej pogody bo w UK pogoda do du** jest że aż się ryczeć chce normlanie.

U mnie w sumie wszystko ok.
Alan gubi zęby prawie jeden po drugim :-D Jeszcze trochę i kończy 2 klasę. Pogoda tak jak pisałam wcześniej kijowa lecz czekamy z niecierpliwością na słońce i na naszą przeprowadzkę do nowego,naszego M :happy: Dni mijają jeden za drugim więc nie siedzimy weekendami w domu tylko ruszamy w plener lub spotykamy się ze znajomymi. Z resztą widać efekty wycieczek na fb:)


Miłej środy ladies:)
 
reklama
Oj tak, ja dzisiaj się relaksuję.
Majka coś mi leży na sofie...może uda jej się zasnąć... Chociaż o spaniu w dzień dawno zapomniała :/

Aga cieplutko u nas i słoneczko świeci...więc na "lody i serniczek" ;) wpadaj do Iławy!
 
witam kobietki:-)
Necia jak chłopcy?chorują jeszcze?czy już lepiej?
U nas ok mały przeszedł właśnie szkarlatynęchodzi już od poniedziałku do przedszkola stęskniony:-D
Jutro mam dzień mamy w przedszkolu więc pewnie dumna będę jak paw:-D
pogoda u nas fajna choć ma być teraz lekkie ochłodzenie i dziś już wieje ale nie narzekamy mały nawet trochę się opalił:tak:
 
Cześć dziewczyny :-D

Marta dzięki wielkie. Na "serniczek i lody" wpadnę do Ciebie w sierpniu :)
Jak dzieciaczki zdrowe już?

aguśka a jak u Ciebie?


Ja mam mega duże urwanie głowy teraz. Chciałabym być już po przeprowadzce. Meble dziś zamówiłam do living roomu i łóżko dla Alana. Rolety także już są w drodze. W weekend ruszam po karnisze,firanki i oświetlenie ahhh aż głowa boli tyle tego jest...
Dobrze że chociaż pogoda cudna jest :-)

Pozdrawiam dziewczyny :)
 
Witajcie :-)

Aguska my też po chorobie. Jakub miał ospę. Jakoś małej narazie nie bierze, chociaż miałam nadzieję, że się zarazi.

Aga no masz zaległy serniczek i lody :tak: Dziękuję Jakubek już nie jest biedronką a Majuni jakoś nie złapało. Chociaż mówią, że ospa do dwóch tygodni wychodzi więc jeszcze tydzień przed nami.

U nas pogoda w kratkę. Słonko, deszcz...i tak w kółko. Ale za to są bardzo efektowne burze wieczorami, a burze bardzo lubię więc nie narzekam :D
 
Witam dziewczyny:)
Aguśka u mnie chłopcy odpukać w tym roku rzadko chorują i oby już tak zostało bo już swoje przeszli zwłaszcza Pawełek !!! Kończy się u mnie intensywny rok szkolny Pawełek kończy pierwszą klasę niedługo wakacje czas wypocząć i nabrać na nowo sił :) Pozdrawiam Was a dla Waszych pociech duży buziak :tak:
 
marta i jak Majka ma ospę?
Necia no to super że chłopcy zdrowi i udanego wypoczywania wam życzę:-)
Agnieszka jak tam umeblowane już mieszkanko?
U nas w miarę młody trochę kasłał od alergii eh te pyłki:confused2:ale nie choruje póki co
 
Witajcie!!
Aguska...Majka już po ospie :D Tak więc tę chorobę mamy już za sobą :)

Dziewczyny co taka cisza? Miałyśmy się rozkręcać ;)
My jesteśmy teraz przed "sezonem urodzinowym" i urlopowym... Na szczęście ciepełko się pojawiło i jest bardzo przyjemnie. Moje maluchy całe dnie spędzałyby na dworze. Jakubek na szczęście sam już chodzi na podwórko ale za nim Majka chce więc nie mam wyjścia. Muszę jedynie przyznać, że zrobiłam niezły interes kupując małej rowerek biegowy :D
 
Marta to szybko się uwinęliście z tą ospą mój jak był chory to strasznie go wysypało.Do tej pory ma blizny które na szczęście schodzą ale każdy jak widział jego ciałko to mówił:o masakra!!!!
na szczęście buzia była prawie nie tknięta.
 
reklama
Do góry