reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Dziewczyny, mam pytanie. Znacie moze jakiegos dobrego pediatre z Olecka lub Elku lub Suwalk, który przyjmuje prywatnie? Chcialabym skonsultować z kims innym obawy co do zdrowia Hani, bo mój lekarz mnie nie slucha niestety. Może i ma racje ale ja musze sie wygadać o wszystkim co mnie martwi i chcialabym zeby mi wszystko objasnil ale z nim sie tak nie da :no:
 
reklama
Nineczka ja ze swojego pediatry też nie jestem do końca zadowolona, przeraża mnie takie ich "olewanie" wsztystkiego, jak zadaje pytanie to patrzy na mnie jak na kosmitke, skoro z Antosiem jest wszytsko ok to czemu szukam problemów. Ale zawsze na te pytania odpowiada:-)
nie poradze Ci do jakiego pediatry sie wybrać, popytam, w Olecku to raczej nie ma co liczyć na fachowego pediatrę, zapytam znajomej, ona jest pielegniarka w Ełku i pracuje na oddziale dziecięcym w szpitalu, więc powinna poradzic:-) :-) :-)
a w Olecku dzisiaj nie najgorsza pgoda, slonca nie ma ale przynajmniej nie pada :-) ,czekam na mame, ma przyjsc do Antosia a ja ide do kosmetyczki, bardzo chce wyjsc z domu, od poniedziałku nigdzie nie byłam:-)
Antos juz lepiej, jutro idziemy do lekarza, jeszcze kaszle ale mam nadziejej ze to juz koniec:-)
 
Maarta, wielkie dzięki :-)
Cieszę się, że z Antosiem już lepiej.
Teraz znowu moja mala coś poki****e ale najgorsze jest to, że wyskoczyla jej jakaś wysypka na policzkach, czerwona, szorstka. Podejrzewam ze to od mleczka, które strasznie ulewa ostatnio :no:
Myję jej buziulke po kazdym jedzeniu ale to nic nie daje. :dry:
Dzis posmarowalam alantanem. Zobaczymy.
Do lekarza nie pojde bo boje sie tego zapalenia pluc o którym teraz tak duzo mówią.
Co zrobic z tym ulewaniem? Podobno mozna jakos zageszczac mleczko ale czy w tym wieku i czym? :confused:
 
Nineczka, Hania jest jeszcez za mała, powodem ulewania może być to, ze za krótka ja nosisz po jedzeniu i może nie do końca jej się odbija. Antkowi czasami odbijało sie pare razy, ulewał też czasami bo za dużo zjadał:-) :-) :-) doslownie pił tyle aż do końca gardła:-) smielismy się zNiego, jakby ktoś chciał mu zabrać cycusia.
A karmisz Hanie piersia czy buteleczką?
bo ta wysypka moze być od nabiału. Moja sasiadka ma takiego maluszka, tez z listopada, i ostanio dostał wysypki, bo mamusia jadła za duzo mlecznych potraw, a do 3 m-ca nie powinno sie wcale jeść nabiału:-)
 
witajcie kochane!!

jak tu ostatnio zagladałam to nie bylo nikogo z mazur:-)

jestesmy z bartoszyc, to tu sie swiat konczy albo jak kto woli unia europ. zaczyna:-) :-)

siedzimy najczesciej na sierpniowkach, ale mazurzy tez sie musza razem trzymac!!:-D :-D

pozdrawiam serdecznie i goraco!!;-) ;-)
 
Witamy Bartoszyce i zapraszamy do częstszego zaglądania ;-):-D

Maarta, karmie ja butla (bebiko omneo). Lekarz widzial początki tej wysypki, wie ze jestem uczulona na mleko ale nie kazal zmieniac mleka :confused:Pobolewa ja brzuszek to dal debridat i simetikon i wsio :no:
Pokarmieniu nosze ja dlugo, czasem kilka razy sie jej odbije a mimo to potrafi ulac nawet 2 godziny po jedzeniu. Mamy tez butelki Dr Browna, powietrza za duzo przez nie lykac nie powinna :baffled: Pozyjemy, zobaczymy. Jak tak dalej bedzie to chyba za tydzien pójde z nia do dzieci zdrowych do lekarza i niech cos robi :wściekła/y:
 
Redaktorka witamy w naszym małym gronie!!!! :-) :-) :-)

Nineczka dla mnie to wyglada jak uczulenie albo skaza, skoro karmisz butelka to powinnas zmienić mieszankę, idz koniecznie do innego lekarza, po co dziecko ma sie meczyć i dostawac dodatkowo lekarstwa, daj jej też samą przegotowana wodę, u nas najbardziej się sprawdziła na bóle brzuszka:-) :-)
Kochana nie czekaj tylko znajdz jakiegoś innego pediatre, idz nawet prywatnie w Gołdapi. Wiesz jak to jest- jak zachodzisz prywatnie to inaczej traktują.
O pediatre w Ełku jeszcze nie pytałam ale rozmawiałam z sąsiadką i ona chodzi z małym do dr. Alicji Gadomskiej w Olecku, bardzo ja chwali:-) :-) :-) chyba sama sie do niej przejdę:-)
 
Nineczka moja Julka też tak ulewała, trwało to do ok 3 m-cy życia. Poza tym wszystko było w porządku - ładnie przybierała na wadze i prawidłowo się rozwijała. Nasza pediatra poradziła żebyśmy kładli ją wyżej tzn materac w łóżeczku, wózku powinien być pod ukosem. Ja pod materac włożyłam "klin" z poduszki. Ewentualnie na allegro są takie poduszki właśnie w kształcie klina nazywają się chyba "Spokojny sen".
Julka "wyrosła" z tego ulewania i była karmiona piersią.
Maarta dobrze że z Twoim Antosiem już lepiej, najgorsze chyba macie za sobą.
Mojej Julce katar też już przeszedł, dzisiaj niestety :-( poszła do żłobka - wczoraj wieczorem po całym dniu z moim dzieckiem rozbolał mnie brzuch i mąż dziś kazał leżeć :wściekła/y: . Dobrze bede leżała - nawet obiadu nie zrobie, będzie musiał sobie coś upolować ;-) :-) :laugh2:
Witaj Redaktorka - dobrze że jest nas coraz więcej! ;-) :tak:
 
reklama
Redaktorka, rozmawiaysmy o tym wczesniej i Grubelek zsoatwiła link na strone o takich zajeciach, jest na 4 stronie :-) :-) :-)
 
Do góry