reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

hehe Kinga ja to tylko na czarno:) na pewno nie na brązowo....:D
jak przyszłam to była babka z wnuczkiem na placu w brązowym płaszczu:) miała jakieś 60 lat haha...
 
reklama
Witajcie!!
My już na nogach :)
Ja zaraz sie zbiorę i pójdę do tego przedszkola...
Później chcę wyskoczyć na zakupki :)
Męża dzisiaj mam w domku... tylko na chwilkę musi wyskoczyć... Ale Jakubek i tak szczęśliwy :)

Całą noc padał deszcz, teraz też pochmurnie...no ale temperatura około 10 st się utrzymuje...
Jakby się rozjaśniło, byłoby pięknie!!
 
Hejka
i my własnie wstaliśmy niedawno :) tz ja nieco wcześniej bo z psem byłam już na spacerku.
Miłego dnia życzę wam :)

Bietka nie patrzyłam aż tak dokładnie na nią hehehe nawet nie kojarzę w jakim wieku była.
 
ja wiedzialam ze dzis taka pogoda kiepska bedzie:( Ola juz bez temperatury, bez kataru, bez kaszlu, humor super to przeciez nie moze byc ladnie zeby na spacer pojsc...moze gdyby nie ten wiatr to jeszcze znosnie by bylo...eh...
Olka po 4 sie obudzila i dwie luzne kupki zrobila...od tamtej pory cisza, mam nadzieje ze to tylko "wypadek" przy Bactrimie...

milego prima aprilis:)
 
I ja się witam w ten pochmurny i mokry dzień
Bartuś sie bawi i nie długo pójdzie spać:-)
A my dziś z mężem i znajomymi wychodzimy na dyskoteke hehe dawno nigdzie nie byłam więc mąż uznał że gdzieś sobie wyjdziemy żeby odbic moje urodzinki;-)Cieszę się że wkońcu mogę sie wystroić i ubrac szpile ale czy tak bardzo mi się chce to nie wiem bo ta pogoda mnie usypia.
A Bartkowi idzie kolejny ząbek bo dziś mu zaglądałam i już widać że nie długo sie przebije stąd te wczorajsze kupki chyba wczoraj ze 4 zrobił.
Miłego dnia kobietki
 
ALEX wszystkiego najsłodszego!!


Ja już wróciłam... Byłam w przedszkolu chwilkę po 8 a już Jakub 20 na liście czterolatków... :szok:
Mąż pojechał do zakładu...tzn pojechał sprawdzić czy wszystko gra i wraca, dzisiaj wolne sobie zrobił :-D
Po drodze jeszcze zajedzie na myjnie i po jakiś obiad, bo jak zwykle jak jest w domu czasu na gotowanie nam szkoda :tak:
Mam nadzieję wybrać się dzisiaj na zakupy...zobaczymy co z tego wyjdzie...

Marta wydaje mi się, ze qpki od antybiotyku... U nas zawsze są luźniejsze i jest ich więcej, szczególnie u Mai :tak:
Aguska udanego wypadu na disco!! No i życzę bezbolesnego wybicia sie ząbka Bartusiowi!

 
Kasia dla Aleksa wszystkiego co najlepsze! :-) superaśnych urodzin!
Aguska udanej imprezy :)
u nas dziś mój mąż ma wychodne! idzie ze wspólnikiem opijać 5lecie istnienia ich firmy.
 
reklama
Do góry