reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
no dziś wieczór sama ale to nic... porobię swoje rzeczy na laptopie w spokoju :]
Jutro za to całe popołudnie i wieczór na gościnie u rodziców:) moja mama ma urodziny :) dziś idę prezent kupić.
 
Witajcie kochane. Bardzo dziękuję za życzenia dla Alexa, niestety roczek nie będzie taki, jak go sobie zaplanowałam. Wczoraj nad ranem zmarł mój dziadek i wszystko się wywróciło do góry nogami. Pogrzeb jutro, ale postanowiliśmy roczku nie przekładać, tylko przyjąć gości po pogrzebie, bo mój dziadek bardzo się cieszył na te urodziny i obiecywał, że na pewno przyjedzie. Był też bardzo rozrywkowy i myślę, że nie miał by nic przeciwko. tym bardziej, że impreza będzie bez wielkiej pompy, tylko tort i mały poczęstunek, tyle ile zdążę przygotować. Zabieram się za przygotowania, a nie mam zbyt wiele czasu, bo jeszcze na różaniec muszę dziś jechać 30 km:/
 
Kasiu strasznie mi przykro z powodu odejścia Dziadka :-(
Macie rację roczku nie ma co przekładać nie jest to huczna impreza...
A tak jak piszesz dziadek się cieszył na urodzinki Alexa...
Trzymaj się kochana
 
Witam serdecznie wszystkie przyszłe mamy i mamusie:)
PROŚBA

Piszę pracę licencjacką skierowaną właśnie do młodych matek i w związku z tym mam gorącą prośbę o wypełnienie ankiety, która jest anonimowa i nie zabierze Paniom dużo czasu.
Z góry serdecznie dziękuję i bardzo proszę o kontakt osoby, które chciałyby wziąć udział w moich badaniach wówczas odeśle ankietę na Państwa e-mail. Podaje swój adres e-mail: roza004@wp.pl
 
no i mąż wybył... ja z Filipem teraz urzęduję ;) mamy już plan na najbliższe 2h.
Potem młody spać a mamuśka film i drinek czekając na męża... huh ciekawe czy na matrixa wróci :p

Miłego wieczoru for all
 
Witajcie...
Myślałam, ze mamy nową mamuśkę, a tu ankieta tylko :)
My dzisiaj byliśmy na zakupkach... Ale wszyscy zadowoleni :) od najstarszego po najmłodsze hehe
Jeszcze jutro musimy skoczyć, bo w diversie dostaliśmy 50 zł rabatu na następne zakupy a parę rzeczy jeszcze było godne uwagi :) No i w Esotiq będzie jutro -30% na nową kolekcję...a to mnie najbardziej interesuje :) Bo niby promocję mają tzn wyprzedaz starej kolekcji ale to co mnie interesowało to juz mam...
 
reklama
Kasiu wszystkiego dobrego dla Alexa! i strasznie mi przykro z powodu idejscia dziadka, trzymaj sie kochana!

Martus moze w takim razie i ja do esotiq sie wybiore, po 13 jak mama wroci i tak mamy w planach galerie odwiedzic...

ja dzis mam dzien do bani, nie mam sily, Olka mega maruda i do tego dalej robila luzne kupy...ledwo miesiac minal odkad poprzednia biegunka sie zaczela a tu znowu jakas akcja..no niech mnie ktos dobije bo juz sil nie mam...
 
Do góry