reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Martuś może podaj małej smecte? Tak na wszelki wypadek...nawet nie cała a połowę saszetki?
A esoriq polecam...bajeczną mają nową kolekcję :)
Ja dzisiaj już mierzyłam i miałam kupować i dobrze, że się zapytałam czy nie będzie jakiejś promocji...a tu już jutro :)
Do tego żałowałam że się nie załapałam w vision express na promocję -50%... A tu robiąc okulary drugą parę masz gratis dla siebie i trzecią parę gratis dla kogoś :) Więc 3 w cenie 1 :) Nie jest źle :)
A w coccodrillo i w wójciku przed świętami mają wejść obniżki cen...
Ja dzisiaj małej w coccodrillo kupiłam adidaski <dla dzieci niechodzących jeszcze> :) Jakubkowi tylko trampeczki, bo adidasków nie było rozmiarów...pójdziemy do sportowego w cearfurze tam zawsze jakoś udaje nam sie coś dla Jakuba kupić :)

Moi chłopcy dzisiaj na playa kupili sobie fifę... i o wieczór z głowy :D
Młodszy sobie pograł i poszedł spać..teraz starszy przejął pałeczkę :)
 
reklama
ja w CCC dziś fajne butki widziałam dla Oli, ale ona ma wiecej butow niz ja zreszta limit na zakupy dla niej wyczerpany narazie:) sporo rzeczy na lato dostalam od kuzynki wiec w sumie mala zaopatrzona jest. Gorzej ze mna... ale na siebie to mi poki co kasy szkoda...

aj jakos bez humoru jestem przez do wszystko, zaraz spac ide i zjesc cos w koncu bo ze stresu nic mi przez gardlo nie przechodzilo...:(
 
Kinga bo jeden jest ojcem i synem?;-)
Kasia wszystkiego najlepszego z okazji roczku i wyrazy współczucia z powodu śmierci dziadka.

Marta2801 Tobie dużo sił życzę.
Marta0307 ja właśnie ostatniozrobiłam zakupy w esoitique czy jak to się pisze...
miłego weekendu...my jedziemy do rodziców...tym razem olałam szkołę:)
 
Witajcie sobotnio!
Przez to, ze wczoraj miałam męża w domu wydaje mi się cały czas, ze dzisiaj jest niedziela :)

Martuś jak Ola? W ccc dużo bucików było w rozm 19...ale na Maję za duże jeszcze :/
Kinga podejrzewam, ze to trzy pokolenia <dziadek, ojciec i syn>
Bietka wagarowiczko!! Hehe ja odkąd był Jakub na świecie jeździłam co drugi zjazd... :)

Takiego mam lenia...ale trzeba ogarnąć póki mąż na myjni jest... Bo przy nim jakoś robotka mi nie idzie :/
 
hej kobietki ja żyje :-DWróciliśmy o 2.20 dokładnie a byłam taka zmęczona że od razu zasnęłam.Nawet się wybawiłam tylko że koło 24 muzyka już nie była taka fajna bo same unc unc więc jak przy tym tańczyć?:baffled:Ale ogólnie fajnie nawet było:-)wystroiłam się ubrałam mini sukienkę szpile i było ok hehe aż mój mąż był troszkę zazdrosny hehe
Piękna pogoda się szykuje więc po obiadku napewno pójdziemy do parku
A Bartek nauczył się sam wchodzić na wersalkę i po niej biega skacze!czekam tylko jak z niej spadnie bo to nie uniknione.
 
No i dawno na ten watek nie zaglądałam;-) tyle nowych mamuś, witam serdecznie:-)
Kinga dzięki za pamięć:-)
Obiecuję zaglądać częściej:tak:
 
Kinga-sto lat!
Aguska-zazdraszczam tak udanej imprezy!

Martus, dzieki- z Ola juz dobrze, tzn mam taka nadzieje...Bactrim podaje do wtorku, Ola temperatury nie ma, wrocil jej humor, kupek od 18 juz nie bylo, ale smecte mam w pogotowiu. Mam nadzieje ze choroba pokonana, bo w srode urodzinki...no i niech wyjda te zeby wreszcie bo mecza ja ewidentnie...

pogoda dzis super, slonko swieci, wiatru nie ma, mam nadzieje ze cieplo, bo jeszcze nie wychodzilam, jesli cieplutko to Ola znowu wskakuje w spacerowke:)

Milej soboty!
 
marta100 witaj słońce!!! :-) fajnie że się odezwałaś. Już niedługo urodziny Antosia widzę :) a Piotruś już ponad rok ma! jak to zleciało :))

zagadka widzę odgadnięta ;) czysta logika!


Ja własnie po zakupach zadowolona bardzo:)
niedługo ruszamy na urodziny mojej mamy.. prezent muszę zapakować :)

marta28 ale ja nie mam urodzin :)
 
reklama
Do góry