reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Piękna Góra jest tak zadłużona w zakładzie energetycznym, że w tym roku ma być ZAMKNIĘTA :szok: Pisali o tym w naszej gazecie. Mają im odciąć prąd - ani naśnieżanie ani wyciągi nie pójdą. Jeśli to się sprawdzi to szkoda ogromna - miasto straci na tym kupę kasy. No i akurat zaczęli mi budować deptak od mojego osiedla i byłoby jak bezpiecznie z małą na sanki latać :-(
:hmm::hmm::-:)-:)-( dobrze, że jeszcze kolo Ełku góra funkcjonuje.
Nineczko gratuluje wygranej:-) super!!!
Kinga tak to jest z rodzina, najlepiej na zdjęciach sie wychodzi...na pewno dojdziecie w koncu do jakiegos porozumienia.
 
reklama
Witajcie! Napiszcie o sobie coś więcej :-) I odzywajcie się, bo coś jak na tak duże województwo to nas tu malutko :-(

maarta - jak się dowiem więcej albo uruchomią wyciąg to dam znać. W przyszłym tygodniu ma już przyjść zima. Ale to by była katastrofa jakby wyciągi nie chodziły :szok:

Nie śpię od 7 rano. Byłam już na zakupach, przywiozłam tort a zaraz czeka mnie generalne sprzątanko. Buuuuu jak mi się nie chce :wściekła/y: I tak pewnie połowy rzeczy nie kupiłam :baffled:
 
heloł

WITAJ MAJULEK!:-) SUPER ŻE DO NAS DOŁĄCZYŁAŚ! NAPISZ COŚ WIECEJ O SOBIE I SWOJEJ POCIESZCE;-):tak:

marta niestety u nas do porozumienia raczej nie dojdzie:no: a na pewno nie miedzy mną a szwagierką
nineczko z tesciową to jeszcze jakoś to będzie... ale ze szwagierką to nie. Nie lubimy się nawzajem:no: Super że wygrałaś!!:-)
IMPRA sie uda głowa do góry!;-):cool2:

A my siedzimy z synusiem we dwojke, mężulek do roboty powedrowal..
Juz jestesmy po obiedzie- robiłam dzis kurczaka zapiekanego w piekarniku mniami:-)
Ok ide bo mnie mój synek ciągnie i jęczy mama mama... hehe:-D:cool2:
 
Wpadam na chwilke bo przyjechałam się spakować, Antonio jest w szpitalu:-( w nocy dostał nagle ataku kaszlu i duszności, pojechalismy na pogotowie i okazało sie ze to zapalenie krtani:-( Niby to nic bardzo powaznego ale zostawili go na obserwacji bo u tak małych dzieci moze to byc niebezpieczne, więc trzymajcie za nas kciuki.
 
Marta! Przeraziłaś mnie tą wiadomością :szok: Biedny Antoś :no: Nie tylko trzymamy kciuki ale i modlimy się, żeby wszystko było OK i żeby malutki szybko wrócił do domku. Jak znajdziesz chwilę to napisz jak mały sie czuje. Ściskamy!
 
Najgorsze za nami, naprawde sie wystraszyłam jak zaczął sie dusić. Juz jest oki, pewnie jutro do domku wypiszą. Antos dostaje inhalacje, i nic więcej, nie ma temperatury wiec antybiotyku nie podawali. A razem z nami lezy 4 dzieciaczków z tym samym :-( Oczywiście dla Antosia to wielka przygoda, szczesliwy wśród wielu zabawek i dzieci.
Ja dzisiaj w pracy, z rana Babcia mnie zmieniła.
Najgorsze jest to, ze te ostre zapalenie krtani pojawia sie nagle i bardzo szybko sie rozwija, dzieci do lat 3 musza byc pod obserwacja lekarza bo krtan puchnie i mozna sie udusić.
Dziękujemy za miłe słowa.
 
Marta - jak dobrze, że już dobrze ;-) Paskudne choróbsko :wściekła/y: Skąd to się bierze? To przez jakiś wirus?
Boże, jak pomyślę, że coś takiego mogłoby się stać w nocy, brrr :baffled:
 
reklama
Witam

Maarta mnie również przeraziłaś....:no: dobrze że już wszystko OK!:tak: Buziaki dla Antosia...

Nineczko jak tam imprezka? nic nie piszesz.... :angry:

Kinga może doświąt jakoś wyjaśnicie tą sytuację i miło je razem spędzicie...:happy2:

U nas już po wstępnych zakupach prezentowych dla dzieciaków....:-) No i wszechobecny katar.... Julka zaczęła a teraz dopadło i Wiktora... :-(ehhh.... a na tym wszystkim ja najbardziej cierpie... :-:)-:)-(

Witaj Majulek:-)

Miłego dnia!
 
Do góry