reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Witajcie!!
My dzisiaj po zakupkach i po obiadku u rodziców :)
Dzieci nam się wyspały w drodze powrotnej :)
Teraz muszę się wziąć za sprzątanie, bo na jutro umówiliśmy się z kuzynką jej mężem na kawkę u nas...
Mają córkę miesiąc młodszą od Jakubka to się dzieci pobawią, bo już chyba ze dwa miesiące się nie widzieli :)
No a z rana chyba do Siemian pojedziemy zobaczyć co tam słychać.. :)

Marta super, ze Oleńka dobrze.. Na urodzinki mam nadzieję już zapomnicie o chorobie a ząbki będą już wybite!!
Maarta100 witaj!!
Kinga chyba się minęliśmy w galerii ;) Sto lat dla mamy!
Aguska no to się wyszalałaś!! Najważniejsze, ze wypad udany a i czasem dobrze jak mąż trochę zazdrosny jest :D
Kasiu mam nadzieję impreza udana, pomimo okoliczności... A Alex zadowolony!!
Bietka... wagarowiczko :) Jak tam wyjazd do rodziców?
Necia, Agnieszka co u was?
 
reklama
marta03 możliwe że się mineliśmy widziałaś nas? :)

my już po urodzinkach, miło było. teraz z psem na długi spacer nad jezioro i potem relaks przy piwku
 
Kinga nie widzieliśmy was... Ale pisałaś, ze z rana będziecie...
My byliśmy około godz 11 i dość długo chodziliśmy ;)

Maja w łóżeczku, M. kąpie Jakubka... Zaraz będzie relaksik :)
 
Oj przepraszam Was dziewczyny ale nie mam czasu by czesto zagladac :( Jestem z suwalk ,pracuje i wychowuje samotnie swoja najukochansza ,,kruszynke" Pauliske :)Widze ze czesto tu bywacie i wymieniacie sie doswiadczeniami i nie tylko:) Fajnie ze istnieje takie forum da mam:D Pozdrowienia i buziaki:)
 
pewnie im więcej tym lepiej:)
witam kolejną Martę i Ewelinę:)

u rodziców super.mała dużo na dworku, usmolona, ciągnęła do kurek, piesków, potem w piaskownicy smakowała piach hehe
teraz już słodko śpi zmęczona
a pogoda cudna!!!!!!!!!
 
Witajcie :) Troszkę mnie tu nie było ale już przeczytałam zaległą lekturę
Kasiu współczuję z powodu śmierci dziadka i wszystkiego naj naj dla Twojego syneczka !!!!
Marta cieszę się że z Olą jest już lepiej i oby już się choróbsko od Was odczepiło !!!
Bietka no to Marylka miała dużo atrakcji :)
Ewelina witaj i pisz jak będziesz miała czas
Aguśka ja też tak chcę :)
Marta03 dziękuję za pamięć :)
A ja byłam kilka dni u mamy z dziećmi a mężuś został bo pracował na nocki ! Troszkę odpoczęłam ale nie ma to jak u siebie :) choć moja mama jest najcudowniejszą kobietą pod słońcem :)
Buziaki dla Was a największe dla Waszych Dzieciaczków :)))
 
reklama
Do góry