reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mdłości dopiero w 6 mc??? C Pomocy!

Zuzzi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Luty 2015
Postów
2 084
Miasto
Warszawa
Hej!
Będę bardzo wdzięczna za wszystkie odpowiedzi. Otóż od jakiś 20 godzin mam mdłości. Na pewno nie jest to zatrucie. Jestem w 24tc i wcześniej nie miałam mdłości dlatego zastanawiam się co to może być. Czy któraś z Was miała może PO RAZ PIERWSZY mdłości dopiero w drugim trymestrze??? Help! Od ponad doby nic nie jadłam, a to nie dobrze dla dziecka... [emoji17]

Z góry dziękuję za pomoc.
 
reklama
Rozwiązanie
Kurde, mam mega radę!
To moja druga ciąża, przy pierwszej nie miałam mdłości prawie wcale, a teraz MASAKRA pierwszy trymestr w kiblu caly spedzony, w drugim miało odpuścić a było co raz gorzej. Poszłam do apteki i Pani farmaceutka doradziła mi krople Vomitusheel.
Powiedziała mi tak: To są krople na bazie alkoholu wiec w ciazy jak to z alkoholem, nie powinnam Pani polecać, ale mi osobiście w ciąży życie uratowały. Przyjmuje sie tylko 10 kropelek ale są na prawde mega !!!
Nie są tanie , bo mala buteleczka chyba 38 zł. Ale Na prawde Ci mowie , że najlepsze co moglo mnie spotkac przy tych mdlosciach :)
Ja przez 2 trymestry nie miałam mdłości ani tym bardziej wymiotów, aż nagle, pewnego dnia, mama zrobiła mi kanapkę z twarogiem i rzodkiewką (bardzo lubię) i ledwo ugryzłam a poleciałam do toalety. Byłam w szoku i nie wiedziałam co się dzieje. Mimo wszystko nie znaczyło to nic złego, Ciało w ciąży wciąż się zmienia, hormony itd. Aby Cię pocieszyć powiem, że w 1 trymestrze przez 5 dni byłam na samym mleku i wodzie, bo miałam takie straszne zaparcia i wyłam pod niebiosa bo uważałam, że dziecko będzie miało mało składników odżywczych. Ginekolog mi powiedział, że dziecko ściągnie z Twoich zapasów w organizmie tak i tak, więc braknąć mu nie braknie :) Jednak! jesli wymioty będa się nasilać, czy mdłości i nie będziesz mogła nic jeść, lepiej jechać do szpitala, bo takie coś nie może długo trwać. Tam coś powinni Ci podać. :tak:
 
Dzięki za odpowiedź Cherie [emoji4] Na szczęście już mi minęło. Ale dobrze wiedzieć. Postaram się jeść regularnie nieduże porcje i kupię imbir i może jakoś to będzie [emoji4] Miłego weekendu!
 
Kurde, mam mega radę!
To moja druga ciąża, przy pierwszej nie miałam mdłości prawie wcale, a teraz MASAKRA pierwszy trymestr w kiblu caly spedzony, w drugim miało odpuścić a było co raz gorzej. Poszłam do apteki i Pani farmaceutka doradziła mi krople Vomitusheel.
Powiedziała mi tak: To są krople na bazie alkoholu wiec w ciazy jak to z alkoholem, nie powinnam Pani polecać, ale mi osobiście w ciąży życie uratowały. Przyjmuje sie tylko 10 kropelek ale są na prawde mega !!!
Nie są tanie , bo mala buteleczka chyba 38 zł. Ale Na prawde Ci mowie , że najlepsze co moglo mnie spotkac przy tych mdlosciach :)
 
Rozwiązanie
Do góry