reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mdłości i inne kwiatki

Ja Rennie tylko owocowe, miętowego nie przełknę. W pierwszej ciąży mąż zjeździł wszystkie apteki całodobowe w poszukiwaniu Rennie owocowego;-) ;) Duzo bab w ciąży wtedy było i wszędzie brakowało tego owocowego :laugh2:
A to manti to chyba mi wtedy lekarz polecał, ale nie jestem pewna. Musisz popytać swojego co dokładnie można.
A to owocowe jest lepsze od miętowego? Bo miętowe rennie paskudne w smaku, takie kredowe bleee. A manti to ponoc zawiera jakieś skladniki ktorych nie mogą ciężarne przyjmować. Nawet farmacwutka mi to mowila jak pp rennie szlam.

f2wlk6nllyt56xuu.png

3jgxskjohplcokwj.png
 
reklama
Jak dla mnie owocowe o niebo lepsze. Jsk cukierki takie pudrowe

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dolaczam do Was z malo fajnymi objawami :/ dzisiaj caly dzien walczylam z mdlosciami w pracy. Praktycznie nic nie jadlam, aby nie wymiotować. Teraz zjadlam obiad i dopiero czuje ulge. Pewnie do jutra rana...i znowu sie zacznie :/
 
A ja zjadlam obiad przed wyjsciem i caly czas go czuje. Mam wrazenie, ze zaraz go zwymiotuje[emoji53]

0d1yskjow8yc9r6q.png

mhsvvcqgsrqs1yc2.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Tulam. Oby nie.
Ja po wczorajszych sensacjach ze zgagą i lekkimi mdłościami już się dzisiaj normalnie czuję.

f2wlk6nllyt56xuu.png

3jgxskjohplcokwj.png
 
Dolaczam do Was z malo fajnymi objawami :/ dzisiaj caly dzien walczylam z mdlosciami w pracy. Praktycznie nic nie jadlam, aby nie wymiotować. Teraz zjadlam obiad i dopiero czuje ulge. Pewnie do jutra rana...i znowu sie zacznie :/
Współczuje....ja dzis o dziwo czuje sie jak człowiek. Moze to magia wejścia w trzeci miesiąc:) przy córce tez tak miałam,w drugim męczyłam sie jak cholera w trzecim zaczęłam żyć. A potem tyć:) Apropo pracy nie myślisz o l4.? Ja miałam zamiar pracować jak najdłużej ale lekarz mnie wygnał na zwolnienie teraz na tydzień ale skłaniam sie ku przedłużeniu....
 
@Elodia bylam dzis u gastrologa i mowil, ze mozna Rennie i Gaviscon. Przepisal mi tez tali lek Esoxx one.
Powiedzial tez, ze w razie jak by zgaga nie dawala zyc to po 12tc mozna doraxnie zazyc Omeprazol, ale to w wyjatkowych sytuacjach.

0d1yskjo72vqgv4p.png

mhsvvcqgy72d4kw0.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
@Margana boże co za ulga że gaviscon można. O niebo lepsze to niż rennie :-) ale mam i jedno i drugie tak że damy radę. A z tych leków z grupy IPP to ja mialam kiedyś Controloc 20.

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png
 
Do góry