reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mdłości i słabe samopoczucie I trymestr

Młoda Mama28

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Czerwiec 2022
Postów
44
Dzień dobry wszystkim przyszłym Mamom!
Jestem obecnie w mojej pierwszej ciąży,w 7 tygodniu ciąży, a od 5 tygodnia zaczęły się objawy ciążowe: mdłości trzymają mnie od wczesnego rana do wieczora, czasem mam wymioty, uczucie kamienia w żołądku,zgaga i zero energii. Kochane Panie proszę o wsparcie i pocieszenie, bo strasznie cieszymy się ciąża z Mężem, ale ja ledwo żyje, a chce być pełna energii, a nie spędzać 24h/7 w łóżku :(
Pozdrawiam serdecznie Ewelina :)
 
reklama
Na swoimi przykładzie mogę powiedzieć że I trymestr najgorszy 😉 ja dziś 23+4 i już czuję się dobrze. Nie mam mdłości, nie usypiam tam gdzie usiądę, także głowa do góry, niedługo powinno być dobrze 😚
Mi przy mdłościach pomagał łyk czy dwa Pepsi, migdały i nie mogłam dopuszczać do tego bym mocno zgłodniała wtedy mdłości były dużo gorsze.

A w ogóle gratuluję ciąży 🤣
 
Każda ciąża inna. W pierwszej miałam nudności do 4 miesiąca, ale nie wymiotowalam. W drugiej dopiero od miesiąca nie wymiotuje (raz się w maju zdarzyło), czyli prawie do 5 miesiąca się ciągnęło. Dużo siły życzę, bo wiem że bywa ciężko ale miejmy nadzieję, że Ci się poprawi 🌞
 
Dzień dobry wszystkim przyszłym Mamom!
Jestem obecnie w mojej pierwszej ciąży,w 7 tygodniu ciąży, a od 5 tygodnia zaczęły się objawy ciążowe: mdłości trzymają mnie od wczesnego rana do wieczora, czasem mam wymioty, uczucie kamienia w żołądku,zgaga i zero energii. Kochane Panie proszę o wsparcie i pocieszenie, bo strasznie cieszymy się ciąża z Mężem, ale ja ledwo żyje, a chce być pełna energii, a nie spędzać 24h/7 w łóżku :(
Pozdrawiam serdecznie Ewelina :)
Trzeba to po prostu przeżyć, ja wymiotowałam dzien w dzień do połowy drugiego trymestru
 
Też mi się wydaje że poprostu trzeba przeżyć...Ciężko tryskać energią i skakać że szczęścia jak człowiek poprostu źle się czuje🤷To w większości wypadków mija w drugim trymestrze pewnie u Ciebie też tak będzie:) Daj sobie czas nie wymagaj od siebie zbyt wiele dogadzaj sobie i odpoczywaj:) Gratuluję ciąży :)
 
Też mi się wydaje że poprostu trzeba przeżyć...Ciężko tryskać energią i skakać że szczęścia jak człowiek poprostu źle się czuje🤷To w większości wypadków mija w drugim trymestrze pewnie u Ciebie też tak będzie:) Daj sobie czas nie wymagaj od siebie zbyt wiele dogadzaj sobie i odpoczywaj:) Gratuluję ciąży :)
Dziękuję bardzo 😘 Dokładnie trzeba to wszystko jakoś przeżyć. Ginekolog powiedział, że mdłości wskazują, że dzidzia dobrze się rozwija, więc to mnie pociesza 👶🏼
Od początku mdłości siedzę na zwolnieniu lekarskim, staram się w tym nieprzyjemnym czasie, objawów ciążowych odpoczywać w łóżku 🙂
 
Nie pocieszę Cię za bardzo, bo u mnie pierwszy trymestr był okropny. Przeleżałam prawie cały w łóżku, mdłości na zapachy, ból podbrzusza, brak apetytu, zmęczenie i senność. Ale za to od drugiego było lepiej, o wiele lepiej 😉 W trzecim to jeszcze inna bajka, samopoczucie dobre, ale ciężar brzucha i ból pleców robił swoje.
Dużo odpoczywaj, pij wodę i się nie martw, to minie 😉
 
Na swoimi przykładzie mogę powiedzieć że I trymestr najgorszy 😉 ja dziś 23+4 i już czuję się dobrze. Nie mam mdłości, nie usypiam tam gdzie usiądę, także głowa do góry, niedługo powinno być dobrze 😚
Mi przy mdłościach pomagał łyk czy dwa Pepsi, migdały i nie mogłam dopuszczać do tego bym mocno zgłodniała wtedy mdłości były dużo gorsze.

A w ogóle gratuluję ciąży 🤣
Dziękuję bardzo, Tobie również gratuluję już prawie 6 miesiąca 😊 Ja pije wodę z imbirem, cytryną, imbirem i miętową herbatę, jem kisiel i kaszki, wafle chrupki i dużo owoców. Lekarz przepisał Prevomit, ale słabo pomaga ;) Czekam kiedy już będzie II trymestr
 
Nie pocieszę Cię za bardzo, bo u mnie pierwszy trymestr był okropny. Przeleżałam prawie cały w łóżku, mdłości na zapachy, ból podbrzusza, brak apetytu, zmęczenie i senność. Ale za to od drugiego było lepiej, o wiele lepiej 😉 W trzecim to jeszcze inna bajka, samopoczucie dobre, ale ciężar brzucha i ból pleców robił swoje.
Dużo odpoczywaj, pij wodę i się nie martw, to minie 😉
Taki urok I trymestru, więc czekam kiedy wybije 4 miesiąc ciąży, może wtedy się polepszy samopoczucie 🙂
 
reklama
Każda ciąża inna. W pierwszej miałam nudności do 4 miesiąca, ale nie wymiotowalam. W drugiej dopiero od miesiąca nie wymiotuje (raz się w maju zdarzyło), czyli prawie do 5 miesiąca się ciągnęło. Dużo siły życzę, bo wiem że bywa ciężko ale miejmy nadzieję, że Ci się poprawi 🌞
Dziękuję bardzo 😘 U mnie wymioty są wtedy gdy rano wejdę nawet na chwilę do kuchni i od razu odruch wymiotny przez zapachy z kuchni. Jak śpię to się lepiej czuje i na świeżym powietrzu. Jak muszę pójść do sklepu lub lekarza to boję się że zrobi mi się słabo lub zwymiotuje 🤢
 
Do góry