reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mdłości w ciąży.

reklama
Każdej z nas pomaga co innego :) Mnie : regularne posiłki, na początku woda z cytryną i imbirem, z czasem - coś gazowanego i cytrynowego lub imbirowego (ale musiało być zimne plus słodkie i gazowane), ostatnio - kwaśne żelki :D, odpoczynek, unikanie ostrych zapachów :)

Wiem, że są jakieś leki - ale tu już polecam z lekarzem. W drugim trymestrze najczęściej mijają :)
 
Są różne tabletki z imbirem, ale na mnie akurat średnio działały. Ratowała mnie cola i krakersy. Polecam, jeśli nie przeszkadza Ci picie coli w ciąży;)
O, kwaśne żelki też były dobre:)
 
Oj doskonale Cie rozumie. Pierwsze 3 miesiace po prostu sciely mnie z nog. Nawet po zwyklej wodzie mnie mdlilo. Niestety, nie pociesze Cie. Musisz przecierpiec te kilka tygodni. Choc na krotka chwilke dzialala na mnie herbata z imbirem, sucharki lub cos kwasnego, jak ogorki kiszone. Powodzenia i gratuluje fasolki;););)
 
Mi pomagały biszkopty i banany jednak,one powoli na lezaco.

Cola zawiera środki przeciwwymiotne

Można też wziąć Torecan, ale tylko w przypadku mega konieczności i z przepisu lekarza.Ja się nie zdecydowałam mimo dużego spadku wagi - skutki uboczne były dla mnie za dużym ryzykiem
 
Niestety cola pomaga. U mnie w lodowce stala jakos do 24tc, czasem dwa lyki wystarczaly. W pierwszej ciazy mdlilo mnie tylko jak bylam glodna, wiec nie dopuszczalam do takich sytuacji. Za to teraz w drugiej hardcore o kazdej porze, niezaleznie od wszystkiego mdlosci... Jedyne co mnie pocieszalo to fakt, ze kiedys ciaza sie skonczy i to minie ;)
 
Mnie nie pomagało nic. Nawet po wodzie bylo mi niedobrze. Najgorzej wieczorami. Ale w 2 trym przeszlo jak ręką odjął
 
Mi tez nie pomagało w sumie nic. Musiałam dość często jeść, po sławnej wodzie z imbirem od razu wymiotowałam:)
Pocieszę Cię, że gdzieś w 15 tyg przeszło jak ręką odjął.
 
reklama
No wlaśnie mi wszystko przeszkadza nawet zapach chleba a co dopiero zeby go zjesc:( Pijac zwykla wode jest mi nie dobrze:(Aby do drugiego trymestru jakos dociagnac.W pierwszej ciazy bylo lzej niż teraz.
 
Do góry