reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mdlosci....

Dołączył(a)
10 Listopad 2020
Postów
2
Cześć dziewczyny... Mam obawy.. Mam 20 lat, w piątek 6 listopada skończył mi sie okres, który przebiegał tak jak zawsze. A od niedzieli mam mdłości.... Nie uprawiam z chłopakiem sexu, czasem petting ale zawsze dbamy o czystość.... Czy powodem mdlosci moze byc w tym przypadku stres i nerwy czy podloze jest gdzies indziej?
 
reklama
Rozwiązanie
Postaraj się jak najmniej o tym myśleć, bo im bardziej człowiek się na czymś skupia i o czymś myśli tym bardziej uciążliwe i odczuwalne się to staje :) na mdłości w ciąży polecany jest imbir, więc podejrzewam że ogólnie na mdłości także się on sprawdzi - może wypij np herbatę z imbirem :)
Jeśli w piątek skończył Ci się okres to nawet nie było by możliwości żebyś miała prawie od razu objawy ciążowe. Powodem może być stres ale równie dobrze mogła Cię złapać jakaś grypa żołądkowa która się w ten sposób objawia. Jeśli mdłości są dość mocne i uciążliwe i w ogóle się nie zmniejszają od niedzieli to może udaj się do lekarza? Szukanie diagnozy w internecie nigdy nie jest dobre, bo można się tylko niepotrzebnie jeszcze bardziej zestresować. Leć do lekarza, może przepisze Ci jakieś badania i będziesz wiedziała co i jak :)
 
Jeśli w piątek skończył Ci się okres to nawet nie było by możliwości żebyś miała prawie od razu objawy ciążowe. Powodem może być stres ale równie dobrze mogła Cię złapać jakaś grypa żołądkowa która się w ten sposób objawia. Jeśli mdłości są dość mocne i uciążliwe i w ogóle się nie zmniejszają od niedzieli to może udaj się do lekarza? Szukanie diagnozy w internecie nigdy nie jest dobre, bo można się tylko niepotrzebnie jeszcze bardziej zestresować. Leć do lekarza, może przepisze Ci jakieś badania i będziesz wiedziała co i jak :)
Dzięki wielkie
 
Postaraj się jak najmniej o tym myśleć, bo im bardziej człowiek się na czymś skupia i o czymś myśli tym bardziej uciążliwe i odczuwalne się to staje :) na mdłości w ciąży polecany jest imbir, więc podejrzewam że ogólnie na mdłości także się on sprawdzi - może wypij np herbatę z imbirem :)
 
Rozwiązanie
Do góry