reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mdlosci

Dołączył(a)
20 Lipiec 2013
Postów
7
Miasto
Londynie
hej jestem w 13 nastym tygodniu ciazy i dalej mam mdlosci czy wam tez dalej dokuczaja w ktorm tygodniu jestescie albo kiedy sie wam samopoczucie polepszylo ??xxx
 
reklama
Moje mdłości przeszły tak całkowicie po 16 tygodniu, więc jeszcze trochę możesz się pomęczyć:( brrrr, aż mi niedobrze jak sobie przypominam.
 
Witam ja jestem w 11 tc i mam mdlosci , może mniejsze niż w 7 tc ale dalej mecza i mam już dość :crazy:
 
A ja jestem w 4 ciazy. W kazdej mialam mdlosci prawie do porodu, nasilaly sie wieczorami. Teraz 18 tydzien i mecza mnie po staremu :-) nie ma na to lekarstwa. Najlepiej sprawdzalo sie u mnie picie duzej ilosci wody do poludnia (ok 3 litrow). Takie nawodnienie hamowalo troche nudnosci. Teraz to juz misie nie chce, trzeba przetrwac:-)
 
Ja mialam mdlosci i okazjonalne wymioty do 14 tygodnia, codziennie.
Potem bylo lepiej, ale i tak do teraz (18 tc) zdarza mi się nagle zwymiotować (mimo iż żaden zapach mnie nie drażni ani nic takiego nie zjadłam). Lekarz mówi, że takie "napady" zdarzają się czasami az do końca ciąży, kazdy ma swój indywidualny rytm. Póki nie tracisz na wadze i jesz normalnie, nie ma się czym martwić :)
Na pewno już bliżej niż dalej, z tymi codziennymi mdłościami. Ale niespodzianki mogą się zdarzać i w późniejszym trymestrze...
 
ja jestem w 10tc, i się męczę codziennie...
Ledwo otworze oczy i już mnie mdli...
Czasem się lewo powstrzymuję aby nie ubrudzić dywanu albo psiego legowiska...
Chyba próbowałam już wszystkiego i nic... Sucharki-nic, suche pieczywo-nic,słaba herbatka-nic, pół tabletki avomarinu-nic, imbir zależy od dnia czasem powstrzymuje wymioty ale mnie wtedy mdli cały dzień, albo zwymiotuję tą herbatkę...
Pocieszam się jedynie, mdłości że to dobry objaw który świadczy o tym że ciąża prawidłowo się rozwija :D
 
Ostatnia edycja:
To czy są mdłości czy ich nie ma jest dosyć indywidualną sprawą. Ja miałam tylko trochę na początku a później już nic. Natomiast moja koleżanka męczyła się z tym grubo ponad miesiąc.
 
reklama
Do góry