reklama

mebelki dla dzidziusia

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez carmelek2, 28 Czerwiec 2011.

1. carmelek2

carmelek2 Początkująca w BB

dzień doberek :-) mam małego synka ma 2 misiące szukam dobrej firmy z łóżeczkami i materacykami może doradzicie, którą wybrać?

2. lyla1992

lyla1992 Fanka BB :)

Polecam mebelki firmy klupś, seria safari,nam bardzo dobrze się sprawują

3. reklama
  4. marzena_85

marzena_85 Fanka BB :)

ja mam te mebelki i nie polecam! komoda mimo, że prawie wcale nie była używana, rozwala się! Szuflady krzywe, gałki odpadają, dna od szuflad też (te dna są są w ogóle za małe i nie pasują do reszty części szuflady)! łóżeczko w miarę ok i dość ładnie się prezentuje...

5. kakakarolina

kakakarolina Moderator

pooglądaj babyvox

6. agita30

agita30 Początkująca w BB

acha :) a czy ktoś wie coś o meblach baggi? znalazłam ich stronke fajnie to wyglada na zdjęciach. mysle też o zakupie jeszcze jakiś elementów, to moje pierwsze maleństwo i ciężko mi coś wybrać :-D

7. agatah82

agatah82 Zaciekawiona BB

Cudowne Lata - Mebelki Dzieciece
    Meble dzieci�ce - Bajkowy �wiat, meble dla dzieci
    Meble dla dzieci - sklep dla dzieci – 2o2.pl
    • Meble dla dzieci • oryginalne aranżacje w bajecznym wyborze
    BABY VOX sklep internetowy - meble dziecięce, wózki dla dzieci, dodatki do mebli, meble dla dzieci
    Obejrzyj sobie te stronki.Kiedys znalazlam w internecie przepiekne mebelki drewniane w naturalnym kolorze z wyrzezbionymi na nich wypuklymi postaciami z bajek,byly po prostu przeslodkie.Niestety nie moge znalezc tej strony i nie pamietam tez jak sie nazywaly.

Pozdrawiam :)

8. izi85

izi85 Mamisiiiima P&N

ale fajne te mebelki...

9. carmelek2

Dziękuję za stronki znalazłam inna z baggi i już złożyłam zamówienie hehe widziałam je u swojej koleżanki mają przyklejone zwierzątka ma je kilka miesięcy i wydają się wytrzymałe :)

10. reklama
  11. peesdek

peesdek Zaciekawiona BB

vox ma niezłe meble, ale ich cena... ajj...

12. carmelek2

oj ceny voxa no sa powalające. jednak kupiłam bagowe z dinusiami myślę że na kilka lat beda :)

Poleć forum