reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mebelki do pokoju dla dziewczynki

Kiniut

Aktywna w BB
Dołączył(a)
12 Styczeń 2017
Postów
79
Jeśli wątek nie powinien sie tu znaleźć to przepraszam, usuńcie. Czy możecie pokazać mebelki do pokoi Waszych córek wraz z linkami gdzie ów mebelki kupiliście:)? Chodzi mi zarówno o mebelki jak i materace, dodatki wszystko. Szukam inspiracji


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas zestaw biały Princessa od Szynaka.pl Polecam meble sa z litego drewna Link do: PRINCESSA
A materac antyalergiczny Fiki-Miki mamy. I jest on bardzo fajny. Ma wkładkę ktora wkłada sie zwinięta do zamrażalnika i dzięki temu pozbywasz sie wszelkich roztoczy itp. Warto zainwestować w lepszy materac. Najlepiej silikonowy, według mnie.
 
u nas cos takiego na allegro zamowione ;)
2e568b044f98bc38f58891578ed3.jpg

zdjecie pochodzi od autora ;)
 

Załączniki

  • 2e568b044f98bc38f58891578ed3.jpg
    2e568b044f98bc38f58891578ed3.jpg
    70,1 KB · Wyświetleń: 1 074
Dziewczyny sama aktualnie staram się urządzić pokój córki. Mianowicie wymieniam stare meble niemowlęce na te trochę ,,poważniejsze". I zastanawiam sie nad dwoma komplecikami mebli.

Pierwszy to taki jasny:
Meble-Systemowe-MAXEL-meblearkadius_pl-5-300x186.jpg


Drugi jest nieco ciemniejszy ale przychylam się do niego, bo meble wydają mi się praktyczniejsze
Meble-Systemowe-MAXEL-meblearkadius_pl-23-300x186.jpg


Który byście doradziły?
Meble z tego sklepu: Link do: Meblearkadius.pl
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja się zdecydowałam na kolekcję mebli która "rośnie" z dzieckiem, czyli najpierw standard komoda plus łóżeczko niemowlęce, potem zmiana z łóżeczka na łóżko, już za rok będę kompletować biurko. Pokój się wzbogaca po kolei o meble w tej samej linii 🙂 opłaca się pomyskecyo tym od początku
mój wybór to Lotta Bellamy
zestawlotta01b-600x447.jpg
 
Do góry