reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mebelki firmy Klupś

murasaki

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Marzec 2017
Postów
424
Dziewczyny potrzebuję Waszych recenzji na temat mebelków tej firmy... Bardzo mi się podobają :) ale w internecie są rożne opinie, nie zawsze dobre. Widziałam je na żywo i wydawały się całkiem, całkiem jeżeli chodzi o wykonanie. A jak się sprawdzają w użytkowaniu, szczególnie łóżeczko?
 
reklama
Dziewczyny potrzebuję Waszych recenzji na temat mebelków tej firmy... Bardzo mi się podobają :) ale w internecie są rożne opinie, nie zawsze dobre. Widziałam je na żywo i wydawały się całkiem, całkiem jeżeli chodzi o wykonanie. A jak się sprawdzają w użytkowaniu, szczególnie łóżeczko?
Ja mam:D safari zajączek cały komplet i powiem tak. Komoda z przewijakiem świetna sprawa, wygoda jest jeden minus dolna szuflada mi wysiadla ale raczej z mojej winy bo wciely mi się ubranka i nie mogłam otworzyć to szarpnelam i się rozpadło. Szafa po stronie wiszacej ten drążek powinien być dłuższy i tył szafy się rozpadł. Niestety. Słupek z szufladą syn ostatnio dopadł młotek od tatusia i walił w dolną półkę i pękła. Łóżeczko jest ok do tej pory, minusem jest ze śruby się odkrecaja (Mam bardzo ruchliwe dziecko) no i ostatnio zauważyliśmy pęknięcie w rogu łóżeczka i gdyby syn mocniej pchnął poleciał by z jednym bokiem na podłogę. A czy je chcesz podejmij sama decyzję;) mi się wyaje ze to są czysto eksploatacyjne uszkodzenia:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny potrzebuję Waszych recenzji na temat mebelków tej firmy... Bardzo mi się podobają :) ale w internecie są rożne opinie, nie zawsze dobre. Widziałam je na żywo i wydawały się całkiem, całkiem jeżeli chodzi o wykonanie. A jak się sprawdzają w użytkowaniu, szczególnie łóżeczko?

Mebelki bardzo fajne i ładne, ale u mnie był mega problem z transportem. Kurierzy nie szanują paczek i rzucają nimi, dlatego moim zdaniem lepiej coś pokombinować i odebrać je osobiście ze sklepu :/
 
Łóżeczko (mam safari z żyrafą) jest śliczne, bardzo łatwe w montażu. Tak mi było szkoda zostawić je w Polsce.
 
Do góry