reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Meble dla dzieci

Jeśli ktoś lubi często wymieniać meble to Ikea będzie ok, ale jeśli komuś zależy na trwałości mebli, które wciąż będą wyglądały tak samo pozytywnie, to twoje rady są znacznie lepsze.
 
reklama
Kupowałam ostatnio dla swojego dziecka zestaw mebli przez Internet. Po wielu godzinach wybierania (ileż tam mają fajnych opcji!) padło na ten design. Muszę przyznać, że byłam zaskoczona solidnym wykonaniem mebli i szybką wysyłką. I pomyśleć, że kiedyś człowiek musiał samemu biegać po sklepach i prosić się, aby przywieźli towar do domu...
 
Meble dla swojej córeczki, i w zasadzie większość mebli do mieszkania kupowałam w Ikei. Zawsze myślałam, że jest dosyć drogą opcją, ale kiedy zrobiłam rekonesans wśród innych sklepów meblowych okazała się, o dziwo, jednym z tańszych. Dodatkowym plusem jest to, że ma ładne, funkcjonalne i nowoczesne mebelki, które nie tylko dobrze się prezentują, ale i mają wiele innowacyjnych rozwiązań ułatwiających życie. Żeby się tak jednak nie zagłębiać w peany na cześć Ikei, powiem też o jej wadach, bo i takie oczywiście posiada :). O ile meble są fajne i atrakcyjne cenowo, tak już niektóre akcesoria do najtańszych nie należą, choć nie reprezentują sobą niczego szczególnego. Sprawa nie ma się najlepiej również z transportem. Koleżanka, która mieszka 5 minut od Ikei, wzięła sobie ich przewóz sądząc, że nie zapłaci przecież dużo za tak krótką trasę i okazało się, że pan zażyczył sobie aż 200zł! Polecam rozejrzeć się więc za inną firmą transportową lub skorzystać z usług panów, którzy kręcą się po sklepie i proponują tańszy przewóz.
 
1.jpgtrochę to skomplikowane ale generalnie sie udało:D
 
reklama
Do góry