reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Meble dla dzieci

reklama
ja jestem ogromną zwolenniczką samodzielnych przeróbek. Ostatnio znalazłam np.:
myślę, że niebawem postaram się zrobić coś podobnego dla swojego synka :)
 
Addek No jak to gdzie? W łóżku dziecka [emoji3] u syna meble z ikei wiodą główny prym póki co, pewnie jak będzie starszy to sam będzie wybierał sobie meble ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dla małych dzieci uważam warto brać meble po pierwsze praktyczne bo początkowo to głównie rodzice z nich korzystają i też takie które łatwo możemy 'przyozdobić' aktualnymi zainteresowaniami dziecka bo wiadome że u dzieci dużo się może zmieniać :) jako dodatek u mojego syna sprawdza sie pufa sako, zazwyczaj to na nim własnie zasypia podczas zabawy :) polecam pufy od pufolandia.com.pl - baaaardzo duży wybór, każdy może wybrać coś co pasuje i do tego w dobrej cenie.
 
Dla mnie tak czy inaczej meble powinny być przede wszystkim wysokiej jakości wykonania oraz o ciekawej kolorystyce, tak aby posłużyły naszemu dziecku przez kilka lat, bo przecież nie sztuką jest wymieniać je co roku.
 
No dokładnie. Mój młody już podrósł i czas zrobić mu remont w pokoju. Sam szuka sobie mebli. Ostatnio znalazł fajne na mebel-partner.pl i może te mu zamówię bo są zarówno ładne i nowoczesne jak i użyteczne.
 
reklama
Dzieci bardzo szybko rosną. Ani sie nie obrzyjcie a już będą szły do szkoły. Dlatego też polecałabym kupić meble, które nie będa bardzo dziecięce i z ozdobkami typu jakieś naklejki czy kwiatuszki. Dziecku coś takiego moze się początkowo podobać, potem jednak nie będzie chciało zapraszać kolegów do domu ponieważ jak to samo określi : jest już duże ;)
Najbardizej praktyczne są moim zdaniem tego typu systemy modułowe: meblearkadius.pl - duży wybór jest tutaj
Meble-Systemowe-MAXEL-meblearkadius_pl-4-248x165.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry