reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Tego nie możesz przegapić!

Marzysz o własnej marce, o otworzeniu firmy? Wpadaj 8.03 o godz.10:30. Daria opowie, jak zacząć myśleć o produkcie? Jak stworzyła markę Clochee i jak udaje jej sie łączyć macierzyństwo z prowadzeniem firmy. Będzie czas na wasze pytania! Zapraszam serdecznie.

Jeśli masz sposoby na kolki i ból brzuszka maluszka, nie przegap konkursu Vivomixx. Wygraj zakupy!

Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Meble dla dzieci

reklama

werti

Zaciekawiona BB
Jak najbardziej się tutaj z tym zgadzam. Meble dla dzieci powinny być bezpieczne. Dobrze jest zwracac na przyklad uwagę na atest stosowanych farb do łóżeczka dla dziecka. Szczególnie jeśli dziecko zaczyna ząbkować oraz wszystko bierze do buzi.
Meble w sumie od bardzo dawna kupujemy praktycznie jedynie przez internet. Podobnie jak wiekszość wyposazenia do domu Jestesmy wygodniccy i po prostu nie mamy ochotę na marnowanie czasu na bieganie po sklepach stacjonarnych. Polecam to miejsce.

Ostatnia edycja:
Ja mam z firmy Klupś już drugie łóżeczko. Oba są bardzo dobre, pierwsze dostawka, drugie dla starszaka. Montaż bez problemów. Użytkowanie bez problemów. Oba białe więc także bardzo ładne. Farby z atestami i naturalne drewno. Polska firma. Nawet do wysyłki tak szczelnie zapakowali że ciężko było się do tego dostać, nic się nie uszkodziło mimo że dostarczał średnio kumaty kurier.
Do tego kupiliśmy też półkoprzewijak z Klupsia. Też bardzo dobry wybór. Mebli akurat nie potrzebowałam, ale mają śliczne komplety do tych łóżeczek. Więc polecam,
PS. Zamawialiśmy online w sklepie FikiMiki, bo od nich kupowaliśmy materace (z kokosem) do kompletu. Z materacy też jestem zadowolona.

reklama
Posiadam łóżko dziecięce z firmy happybabies.pl
Łóżko solidnie wykonane i duży wybór motywów.
Polecam zakup duży wybór kolekcji.

Do góry