reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Meble dla dzieci

Rozwiązania
0
przyjaciółka poleciłam mi świetne meble dzieciece z Fiorentino jestem z nich naprawdę zadowolona

reklama
Rozwiązania
0
Ja właśnie szukam łóżka dla dziecka do małego pokoiku... Czy polecacie może coś w tym zakresie tematycznym? Czy np. takie łóżka młodzieżowe będą ok?

Ostatnia edycja:

Kasiakorcz

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Czasami nie ma niestety miejsca na wstawienie dużego łóżka. I pozostaje kupienie rozkładanej kanapy. Wiadomo, że łóżko z materacem jest wygodniejsze, jednak kiedy pokoik jest niewielki, nie ma sensu go niepotrzebnie zagracać. Szczególnie, jeśli musimy zmieścić jeszcze biurko z krzesełkiem, regał na ksiązki czy meble do przechowywania ubrań. Dobrze tylko zorientować się jak wykonany jest mebel. Sama zwykle byłam przekonana bardziej do bonneli niż do pianki. Zobacz sobie tutaj

Ostatnia edycja:
Do góry