reklama

Meble do salonu, Bydgoszczanie!

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez marusiaczek, 20 Lipiec 2013.

1. marusiaczek

marusiaczek Fanka BB :)

Kochani, czy ktoś z Was zna firmę meblebydgoskie.pl ? Szukam mebli do salonu, oczywiscie dobre jakosciowo, solidnie wykonane, ale ze swego rodzaju klasa, nie chce sieciowek.. Polecono mi wlasnie ww. firme, czy ktoś coś o niej słyszał?

2. marusiaczek

marusiaczek Fanka BB :)

Przepraszam, chodziło mi o bydgoskiemeble.pl ;) o tak:)

3. reklama
  4. biala_dama

biala_dama Fanka BB :)

to dobry wybór, firma jest solidna, ma dobrej jakości meble, fajne i modne wzory, u mnie w rodzinie jest sprawdzona;]

5. susel

susel Fanka BB :)

Ja tez potwierdzam i jak najbardziej polecam!

6. Eminem

Eminem Fanka BB :)

Ja z bydgoskich mebli mam łóżko w sypialni i wszelkie szafki w salonie, sprawdzają się, łóżko wygodne, no i piękne, na meble czekałam ok. 4 tygodni i było warto :) także ja też polecam, jeśli masz wątpliwości

7. juliemarde171

juliemarde171 Początkująca w BB

8. monikka73

monikka73 Zaciekawiona BB

a co sądzicie o wykręconych meblach na bazie palet? teraz je wszędzie można spotkać, szczególnie w klubokawiarniach. wielu moich znajomych robi sobie takie stoliki do kawy ale na bazie palet robią regały na książki. ostatnio widziałam nawet łóżka zbudowane z palet:
    co o takich meblach sądzicie? myślę, że gdyby dodać do tego porządny materac to mogło by być fajne łóżko :)
    źródło grafiki:Arke - płytki salonowe imitujące drewno - Ceramika Paradyż

9. fotoprimo

fotoprimo Zaciekawiona BB

polecam fajną inspirację mebli do salonu - meble indyjskie/ meble kolanialne - prztarcia farby w róznych kolorach

10. reklama
  11. maximum

maximum Fanka BB :)

Bardzo dużo osób poleca tą firmę, chociaż ja jeszcze od nich nic nie kupowałam. Myślałam teraz o zamówieniu szezlongu i zobaczę czy mają coś takiego w swojej ofercie.

12. buniaa

buniaa Początkująca w BB

Dokładnie. Meble zamawiane są o wiele tańsze. Mnie np. zauroczyła ostatnio taka kanapa rozkładana z PW-Patryk. Dostawa trwała tylko 4 dni robocze :)

Poleć forum