reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Meble kolonialne

Dołączył(a)
27 Grudzień 2016
Postów
1
Gdzie kupujecie meble do domu? Poszukuje ładnych a zarazem komfortowych mebli do salonu. Ostatnio przeglądałam meble firmy Indigo Decor i naprawdę byłam pod wrażeniem zwłaszcza spodobały mi się meble kolonialne. Myślicie, że pasują do salonu?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja preferuje zamawianie mebli w stolarniach jak czapliccy.eu - wiem, że nie rozpadną się jak te z marketów...Ostatnio jak witryna się zerwała ze ściany to myślałam, że do dostanę zawału...
 
Naprawdę rewelacyjne są takie meble :D Zastanawiam się też, czy na focuscontract.pl mają dobre meble do hotelu... Co myślicie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiesz co, sama ostatnio zastanawiałam się, gdzie mogłabym znaleźć jakieś porządne meble do salonu od producenta. Szykuje mi się remont mojego mieszkania i powoli zaczynam rozglądać się za jakimiś ciekawymi inspiracjami. Jeżeli moglibyście mi doradzić jakieś sprawdzone miejsce z tego typu produktami, to będę wam bardzo wdzięczna
 
Do góry