reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Medicover Warszawa poród w COVID

W.k

Dołączył(a)
8 Styczeń 2021
Postów
1
Cześć dziewczyny pisze do wszysykich tych którzy wahają się między porodem w szpitalu prywatnym A państwowym. Ja osobiście rodzilam w czasie Covida w listopadzie w Medicoverze i nie wyobrażam sobie rodzić gdzie indziej.
Personel na 5.
Wszystko przebiego lepiej niż sobie to wyobrażałam.
Miałam planowany cc ale dostałam skurczy wcześniej 3 dni. Z niczm nie ma tam problemu. Kazdybjest dla Ciebie miły i pomocny w tym czasie kiedy już ma Z musi iść do domu.
Naprawdę jeżeli chodzi o cc to przebiegało wszystko profesjonalnie, spokojnie na sali , każdy jest miły, opiekuńczy i ludzie zachowują się z kulturą i profesjonalizmem.
O wszystko można pytać, prosić i nikt wam nie odmówi.
Mąż mógł być że mną po porodzie kilka dobrych godzin do następnego dnia. Potem jak macie problem to jest telefon i dzwonicie po położne lub pielęgniarki. Nie można wychodzić z pokoju w czasie covida i wszystko przynoszą Ci do pokoju. Jeżeli chodzi o badanie dziecka robią to za was polozne zabierają dziecko i po wszystkim oddają w ręce mamy. Jeżeli chodzi o jedzenie to jest catering bardzo dobry,lecz ja w dopiero po tylu emocjach jadłam po 2 dniu. W pokoju wszystko jest co potrzebne dla dziecka. Można oddać dziecko na cała noc do położnych. Ja nie dodawałam bo chciałam być cały czas blisko chociaż na początku tak sobie myślałam że oddam żeby się wyspać ale to tak nie działa :).
Dziewczyny jeżeli macie trochę odłożonych pieniędzy to polecam ten szpital. Porody w godnych warunkach. Nie mówię że w innych szpitalach może też jest ok. Ale ja bardzo chciałam cc i być dobrze traktowana w tym dla nas trudnym czasie jaki jest poródnjeszxze w czasie covida.
Mąż też mój był spokojny że będę dobrze traktowana i każdy że wszystkim.mi pomoże.
Polecam naprawdę.
Drugi poród też napewno tam kupię.
W.K
 
reklama
Cześć dziewczyny pisze do wszysykich tych którzy wahają się między porodem w szpitalu prywatnym A państwowym. Ja osobiście rodzilam w czasie Covida w listopadzie w Medicoverze i nie wyobrażam sobie rodzić gdzie indziej.
Personel na 5.
Wszystko przebiego lepiej niż sobie to wyobrażałam.
Miałam planowany cc ale dostałam skurczy wcześniej 3 dni. Z niczm nie ma tam problemu. Kazdybjest dla Ciebie miły i pomocny w tym czasie kiedy już ma Z musi iść do domu.
Naprawdę jeżeli chodzi o cc to przebiegało wszystko profesjonalnie, spokojnie na sali , każdy jest miły, opiekuńczy i ludzie zachowują się z kulturą i profesjonalizmem.
O wszystko można pytać, prosić i nikt wam nie odmówi.
Mąż mógł być że mną po porodzie kilka dobrych godzin do następnego dnia. Potem jak macie problem to jest telefon i dzwonicie po położne lub pielęgniarki. Nie można wychodzić z pokoju w czasie covida i wszystko przynoszą Ci do pokoju. Jeżeli chodzi o badanie dziecka robią to za was polozne zabierają dziecko i po wszystkim oddają w ręce mamy. Jeżeli chodzi o jedzenie to jest catering bardzo dobry,lecz ja w dopiero po tylu emocjach jadłam po 2 dniu. W pokoju wszystko jest co potrzebne dla dziecka. Można oddać dziecko na cała noc do położnych. Ja nie dodawałam bo chciałam być cały czas blisko chociaż na początku tak sobie myślałam że oddam żeby się wyspać ale to tak nie działa :).
Dziewczyny jeżeli macie trochę odłożonych pieniędzy to polecam ten szpital. Porody w godnych warunkach. Nie mówię że w innych szpitalach może też jest ok. Ale ja bardzo chciałam cc i być dobrze traktowana w tym dla nas trudnym czasie jaki jest poródnjeszxze w czasie covida.
Mąż też mój był spokojny że będę dobrze traktowana i każdy że wszystkim.mi pomoże.
Polecam naprawdę.
Drugi poród też napewno tam kupię.
W.K
Dziękuję za informacje! Też rozważam tu poród. Powiedz mi czy kupowałaś pakiet standardowy dla cesarki czy dokupowałaś jeszcze jakieś usługi? Nie wiesz jak to u nich jest w razie komplikacji przy porodzie?
 
Dziękuję za informacje! Też rozważam tu poród. Powiedz mi czy kupowałaś pakiet standardowy dla cesarki czy dokupowałaś jeszcze jakieś usługi? Nie wiesz jak to u nich jest w razie komplikacji przy porodzie?
Z tego co wiem, to w razie komplikacji chyba przewożą do normalnego szpitala o wyższej referencyjnosci.

Mojego taty przyjaciela żona też rodziła niedawno w covid (ale w zeszłym roku jeszcze) dziecko w Medicoverze w Warszawie, bo mieli problem z przyjęciem jej do publicznego (nie znam szczegółów, chyba męża nie wpuszczali czy coś) i w końcu pojechali do Medicoveru. Zapłacili niemało. ;) Ale bardzo zadowoleni ponoć. Tata mógł być przez cały poród i potem kilka godzin jeszcze. A potem warunki super, opieka super. Mały dostał żółtaczki pod koniec i musieli dopłacić, bo musieli zostać (ale nie wiem na ile dni dodatkowo). Ogólnie wiem, że kolega taty psioczyl, że drogo i przez covid żona nie mogła normalnie urodzić godnie w państwowym szpitalu, ale jeśli chodzi o sam Medicover to super i nie mają zastrzeżeń.
 
Dziękuję za informacje! Też rozważam tu poród. Powiedz mi czy kupowałaś pakiet standardowy dla cesarki czy dokupowałaś jeszcze jakieś usługi? Nie wiesz jak to u nich jest w razie komplikacji przy porodzie?
Osobiście polecam mieć lekarza dedykowanego w przypadku cc. Jeśli chodzi o komplikacje to zależy jak duże, z częścią ze względu na II stopień referencyjności sa w stanie sobie poradzić (szpital ma oddzial intensywnej opieki dla matki i noworodka). Mogą przewieźć do innego szpitala, bo np będzie to generowała u nich zbyt duże dla rodzica koszty. Podczas cc można dokupić tez żel na zrosty, który jest używany w trakcie. Nie można go kupić poza szpitalem.
 
Do góry