reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Medikor Nowy Sącz

Sylcia 31

Mama Olki i Wiki
Miasto
Małopolska
Rozwiązania
0
Hej dziewczynki, czy któraś rodziła w Medikorze. Jaka jest opieka.Jacy są lekarze. Co możecie napisać o dr Kowalskim? Proszę o opinie.

reklama
Rozwiązania
0
Hej jestem z Nowego Sącza ale jak na razie to nie wiem jak wygląda sprawa porodu w Medikorze :) Powiem tylko że miałam robiony tam zabieg i bardzo sobie chwalę opiekę lekarską i personel :)

monika3

Mama Amelki i Filipka
Rozwiązania
0
Cześć :-) Ja jestem z okolic NS i moją córeczkę rodziłam właśnie w Medikorze...moją prowadzącą była dr Budzyńska....kompetentna i baaardzo miła i sympatyczna kobieta :tak:....
Poród miałam przez cc i cała "akcja" oraz opieka po zabiegu moim zdaniem bez zarzutu...z kolei po przewiezieniu na salę gdzie mogłam mieć dziecko przy sobie to zależy kto akurat miał dyżur :baffled:...były pielęgniarki baaardzo uprzejme i pomocne, ale były też takie dwie zołzy które nie dość że nie pomogły to jeszcze jakieś głupie komentarze rzucały do mnie :wściekła/y:...no coments...

Ale ogólne OK :tak:Pomijając te dwa wampiry ;-):-)

Powodzenia !!!

sabina_p

Mamusia Kapiczka i Tymka
Miasto
Nowy Sacz, Poland
Rozwiązania
0
cześć kochane ja też z NS i rodziłam w Medikorze:-)
ciąże prowadziła Pawlakowa...
Co do porodu było super:-) rodziłam naturalnie...położna świetna :-) zero nacięć szwów itp:-)
poród rodzinny miła atmosfera...
ale juz po przewiezieniu na góre wcale tak fajnie nie było..dokładnie tak jak u Moniki zależy kto miał dyżur ale generalnie nie było jakoś super miło...jedyny + ciagle była u mnei rodzinka i znajomi i nikt ich nie wyrzucał:-)
jakbyście miały pytanie pytajcie:-)
a wogóle to super że w końcu ktos z sącza;-)

sabina_p

Mamusia Kapiczka i Tymka
Miasto
Nowy Sacz, Poland
Rozwiązania
0
a jeszcze sobie przypomniałam kowalski miły sympatyczny;-) miał byc moim lekarzem przy porodzie ale niestety nie zdążył przyjsc z cesarki i sie śmiał ze mnie że chciał być to się pospieszyłam:-)
więc rodziłam tylko przy położnej:-)

Sylcia 31

Mama Olki i Wiki
Miasto
Małopolska
Rozwiązania
0
Sabina dzięki za opinię. :tak: Ale widzę że nas z Sącza i okolic jest tutaj na forum jakoś mało. :-(

Zuz-Inka

MAMA NA PEŁNY ETAT
Miasto
małopolska
Rozwiązania
0
Hej! Ja tez z Piwnicznej!:-) Rodzilam juz trzy razy ale raz w Krynicy, a dwa razy w Saczu w polozniczym (ostatni raz w maju br.) Nie wiem jak jest w medikorze, slyszalam rozne opinie. Mnie zrazila jedna-nie ma odzialu noworodkow, jesli cos sie dzieje odsylaja maluszka do Prokocimia. Przewaznie wszystko jest ok ale ja wolalam nie ryzykowac. Z opieki w polozniczym bylam zadowolona, mile polozne,pielegniarki, pokoje 3-4 osobowe z lazienka i wc. Maluszka masz przy sobie ale jesli chcesz moga ci go zabrac nawet na cala noc. Z odwiedzinami tez nie ma klopotu. Sala do porodow mila, mozliwy porod rodzinny (za darmo). Mozliwosc korzystania z prysznica, pilki itd Ja bylam bardzo zadowolona, ale rozumiem, ze chcesz rodzic w medikorze ze wzgledu na lekarza. Pozdrawiam:-D

reklama

sabina_p

Mamusia Kapiczka i Tymka
Miasto
Nowy Sacz, Poland
Rozwiązania
0
Sylcia no kurcze strasznie nas tu malutko...:-) albo sie nie ujawniaja:-)
a tak wogóle to widze że już neidługo nastąpi oczekiwana chwila:-) :-)
a Ty do kowalskiego chodzisz???

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
N Alimenty z funduszu -nowy partner- jego dochód Potrzebuję porady 0
majuffka Dziecko, a nowy partner Wychowanie 7
K Nowy rok - nadal bez dziecka. Pomóżcie Potrzebuję porady 4
MasterKa "Stary" czy "Nowy" Tarnów 4
_agnieszka_ Terminy wizyt/zdjęcia USG nowy wątek Lipcowe mamy 2018 170
marcysia_mati NOWY SĄCZ - POLECAMY Poleć szpital, lekarza, położną 0
natala95 Ząbki. Nowy wątek Niemowlaki 9
aniaslu Mamy siedzące w domu. Nowy początek! Mamy będące w domu 2043
F Nowy park zabaw nad jeziorem w Poznaniu Przedszkolaki 1
F Nowy park zabaw nad jeziorem w Poznaniu Poznań 0
W Nowy Dwór Mazowiecki Mamy z różnych miejscowości 1
M jak założyć nowy temat? Potrzebuję porady 2
Ż Nowy żłobek z dofinansowaniem unijnym zaprasza :) Ogłoszenia - Warszawa 2
K Nowy rok nowy krok Zdrowe zęby - porady dentysty 0
R Nowy sklep z ubraniami i bielizną dla mam. Ogłoszenia- Białystok 0
JoannaNiemcy Nowy zwiazek malzenski a zmiana nazwiska dziecka Porady prawnika 3
czarna2532 Staraczki i mamy Nowy Jork Przyszłe mamy 0
mea_osi Budujemy nowy dom ... Dzieci urodzone w czerwcu 2014 114
kasia-matiy Nowy dział i kilka zasad na powitanie :) Rodzinne porady 0
A Nowa sieć żłobków - Kraków, Nowy Sącz, Tarnów Ogłoszenia - Kraków 0
W Nowy Prywatny żłobek we Wrocławiu - Klub Malucha "Wyspa Odkrywców" TRWA NABÓR (Gądów) Ogłoszenia - Wrocław 0
D zasiłek macierzyński a nowy przepis odn. urlopu wychowawczego 2013 Porady prawnika 1
T Nowy program o zdrowym jedzeniu Diety, diety 0
M Nowy roczny urlop macierzyński !!! Porady prawnika 12
C Nowy Niepubliczny Integracyjny Żłobek i Przedszkole BINGO Żerniki Ogłoszenia - Wrocław 0
Marta1981 Nowy ekspert i doula w jednym na BB Ogłoszenia - Lublin 0
K nowy jadlospis malucha Żywienie dzieci - porady 5
J Nowy żłobek i przedszkole we Wrocławiu! Wrocław, Krzyki, Tarnogaj, Gaj, Huby Ogłoszenia tylko tutaj 6
K Nowy Rok z Klubem Mamy, Taty i Malucha " MammaMia" w Dąbrowie Górniczej Ogłoszenia - Śląsk 0
P NOwy Żłobek we Wrocławiu- (ul.Parkowa- Sępolno, Biskupin, Śródmieście) Ogłoszenia - Wrocław 0
D Nowy ŻŁOBEK w OSIELSKU Bydgoszcz 1
F "Fiku Miku" nowy Klub Maluszka na Żoliborzu Ogłoszenia - Warszawa 0
Lothien Nowy komis dziecięcy bobolino zaprasza Ogłoszenia - Warszawa 1
Asteria Nowy link do grupy zamkniętej. Dzieci urodzone w styczniu 2012 39
T Tęczowa Kraina- Nowy prywatny żłobek Warszawa-Ursynów Ogłoszenia - Warszawa 0
M Ubranka dla niemowląt i małych dzieci - nowy tani sklep w Białymstoku Ogłoszenia- Białystok 2
K Nowy punkt przedszkolny w Warszawie. Ogłoszenia tylko tutaj 2
katarzynak83 Nowy sklep z ZABAWKAMI EDUKACYJNYMI na Kabatach Ogłoszenia - Warszawa 1
A sadowe ustalenie ojcostwa a nowy akt urodzenia Porady prawnika 9
M Nowy Sącz i okolice Mamy z różnych miejscowości 1
K Czas obserwacji reakcji na nowy produkt u 5- cio miesiecznego maluszka Żywienie dzieci - porady 5
H Zajrzyj tu nim utworzysz nowy wątek! Szczecin 0
salik_agnieszka ZANIM ZAŁOŻYSZ WĄTEK (nowy temat) Dzieci urodzone w styczniu 2008 0
pawimi nowy moderator/ankieta Zapiski archiwalne 3
mata-kow Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;) Dzieci urodzone w czerwcu 2008 4520
Leyna Kojec, chodzik itp - czyli kupujemy nowy sprzęt dla dziecka Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 869
tereskaa Nowy etap w życiu naszej pociechy ....czyli sadzanie na nocniczek:):) Dzieci urodzone w marcu 2006r. 657
kindzia1984 Nowy Sącz i okolice Nowy Sącz 1228