reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Medikor Nowy Sącz

Sylcia 31

Mama Olki i Wiki
Dołączył(a)
22 Październik 2007
Postów
4 106
Miasto
Małopolska
Hej dziewczynki, czy któraś rodziła w Medikorze. Jaka jest opieka.Jacy są lekarze. Co możecie napisać o dr Kowalskim? Proszę o opinie.
 
reklama
Hej jestem z Nowego Sącza ale jak na razie to nie wiem jak wygląda sprawa porodu w Medikorze :) Powiem tylko że miałam robiony tam zabieg i bardzo sobie chwalę opiekę lekarską i personel :)
 
Cześć :-) Ja jestem z okolic NS i moją córeczkę rodziłam właśnie w Medikorze...moją prowadzącą była dr Budzyńska....kompetentna i baaardzo miła i sympatyczna kobieta :tak:....
Poród miałam przez cc i cała "akcja" oraz opieka po zabiegu moim zdaniem bez zarzutu...z kolei po przewiezieniu na salę gdzie mogłam mieć dziecko przy sobie to zależy kto akurat miał dyżur :baffled:...były pielęgniarki baaardzo uprzejme i pomocne, ale były też takie dwie zołzy które nie dość że nie pomogły to jeszcze jakieś głupie komentarze rzucały do mnie :wściekła/y:...no coments...

Ale ogólne OK :tak:Pomijając te dwa wampiry ;-):-)

Powodzenia !!!
 
cześć kochane ja też z NS i rodziłam w Medikorze:-)
ciąże prowadziła Pawlakowa...
Co do porodu było super:-) rodziłam naturalnie...położna świetna :-) zero nacięć szwów itp:-)
poród rodzinny miła atmosfera...
ale juz po przewiezieniu na góre wcale tak fajnie nie było..dokładnie tak jak u Moniki zależy kto miał dyżur ale generalnie nie było jakoś super miło...jedyny + ciagle była u mnei rodzinka i znajomi i nikt ich nie wyrzucał:-)
jakbyście miały pytanie pytajcie:-)
a wogóle to super że w końcu ktos z sącza;-)
 
a jeszcze sobie przypomniałam kowalski miły sympatyczny;-) miał byc moim lekarzem przy porodzie ale niestety nie zdążył przyjsc z cesarki i sie śmiał ze mnie że chciał być to się pospieszyłam:-)
więc rodziłam tylko przy położnej:-)
 
Hej! Ja tez z Piwnicznej!:-) Rodzilam juz trzy razy ale raz w Krynicy, a dwa razy w Saczu w polozniczym (ostatni raz w maju br.) Nie wiem jak jest w medikorze, slyszalam rozne opinie. Mnie zrazila jedna-nie ma odzialu noworodkow, jesli cos sie dzieje odsylaja maluszka do Prokocimia. Przewaznie wszystko jest ok ale ja wolalam nie ryzykowac. Z opieki w polozniczym bylam zadowolona, mile polozne,pielegniarki, pokoje 3-4 osobowe z lazienka i wc. Maluszka masz przy sobie ale jesli chcesz moga ci go zabrac nawet na cala noc. Z odwiedzinami tez nie ma klopotu. Sala do porodow mila, mozliwy porod rodzinny (za darmo). Mozliwosc korzystania z prysznica, pilki itd Ja bylam bardzo zadowolona, ale rozumiem, ze chcesz rodzic w medikorze ze wzgledu na lekarza. Pozdrawiam:-D
 
reklama
Sylcia no kurcze strasznie nas tu malutko...:-) albo sie nie ujawniaja:-)
a tak wogóle to widze że już neidługo nastąpi oczekiwana chwila:-) :-)
a Ty do kowalskiego chodzisz???
 
Do góry